Хоча часи жінок в пишних сукнях і лицарів у блискучих латах давно минули, і зараз ера прогресу і технічного розвитку, все одно минулі часи викликають захват і змушують серце тріпотіти від захоплюючих історій і красивих картинок. Тому аристократичний стиль продовжує перебувати на піку популярності в дизайнерських каталогах. Він прекрасно поєднується з іншими стилями і дозволяє грати з концепцією і втіленням в різних формах і варіантах.

Спальня в такому стилі – прекрасне рішення для дому, оскільки таке втілення дозволяє максимально розслабитися і повністю відчути розкіш і блиск того часу. І зовсім не обов’язково бігти стрімголов в меблевий магазин і повністю міняти всі меблі, досить привнести кілька елементів цього стилю в свою кімнату і тоді спальня повністю перетвориться.

По-перше, велике значення має колір, відтінки і обрана гамма кімнати, адже через колірне втілення передаються атмосфера і настрій, а це дуже важливо. Аристократія – це золото, розкіш. Тому золоті відтінки і натяки на червоне. Але не варто переборщувати і робити все в одному кольорі. Ідеальним буде поєднання з білим або жовтуватим. Це можуть бути красиві візерунки з золотим тисненням і такі ж подушки на ліжку, штори теж повинні бути масивними і обов’язково з гарними ламбрекенами, які пензликами повинні спадати на тюль. Вікно – джерело світла, але в даному стилі його не повинно бути занадто багато, досить просто приглушений легкий морок, тому для вікна важливі гарні і масивні штори. На підлозі теж повинна грати передача кольору, бажано, щоб килим добре поєднувався з вибраними шпалерами та покриттям для підлоги, але не був занадто яскравим, тому що акцент тут повинен падати на стіни і ліжко.

По-друге, сама меблі не повинна бути відкритою, якщо в кімнаті крім ліжка знаходяться ще стільці і столик, то вони повинні бути задрапіровані красивою тканиною або оббиті оксамитом. Ліжко теж повинна відповідати своєї головної мети – бути комфортною і красиво виглядати, тому текстиль тут дуже важливий. Не варто розміщувати ліжко десь в кутку або в дали від центру, навпаки, в кімнаті вона повинна бути на видному місці і займати свою позицію. Добре, якщо ліжко висока і під балдахіном – це головний атрибут аристократичного стилю. Не варто забувати про висвітлення. Найкраще використовувати кілька точкових світильників, щоб світло в кімнаті був м’якшим і розсіяним. Торшери і підлогові лампи тільки вітаються.

Аристократичний стиль підійде до інших стильових напрямків і буде добре поєднуватися з тими варіантами оформлення, що вже використовуються в будинку. Це прекрасне співвідношення високої якості і розуміння стилізації. Аристократичний стиль підійде стилю бохо, максималізму і деякі його елементи можуть поєднуватися із стилем прованс.