Якщо хочеться змін в інтер’єрі спальні, але немає бажання робити ремонт, сучасні штори допоможуть оновити вигляд кімнати та дизайн відразу заграє новими фарбами.

Фіранки захищають від сонячних променів, створюють атмосферу затишку і задають кімнаті стиль. Зараз існує величезна кількість варіантів сучасних фіранок, які припадуть будь-якій людині за смаком. Якщо ви хочете неповторний дизайн фіранок, вам допоможе дизайнер штор..

Види штор для спальні

Якщо ви хочете придбати трендові фіранки, слід уникати таких деталей як:

  • оборки;
  • драпірування;
  • багатошаровість;
  • ламбрекени.

Види штор для спальні

Класичні прямі штори будуть актуальні завжди. Вони підходять для приміщень будь-якого стилю, головне вибрати гармонійний відтінок. Такі штори можуть бути однотонними або з візерунками. Якщо хочеться додати розкішності, можна придбати декоруючі елементи у вигляді бахроми, мотузок і шпильок.

Французький варіант додасть кімнаті ніжність і благородність. Такі фіранки слід вибирати спокійних відтінків. Вони утворюють напівкруглі складки, які виглядають повітряно, що не обтяжуючи інтер’єр.

Австрійський вид схожий на французький, але в ньому присутні різні візерунки, орнаменти. Якщо штору опустити до кінця, повітряні складки залишаться тільки в нижній частині.

Римські фіранки підійдуть в кімнату з мінімалістичним стилем. Також вони ідеально впишуться в інтер’єр скандинавського, класичного і еко-стилю. Такий варіант краще виглядає в кімнатах з невеликою площею.

Японські фіранки складаються з прямокутних смуг, не мають складок і не прилягають щільно до вікна. Через цю особливість вони не захищають від яскравих сонячних променів.

Рулонний тип останнім часом дуже популярний завдяки своїй лаконічності. Такі фіранки не відділяться, регулюються вертикально, є круглий валик. Конструкція кріпиться до рами вікна. За допомогою спеціального механізму можна регулювати довжину штор, тим самим можна домогтися потрібного освітлення.

Вибираючи колір штор, слід звернути увагу на деталі в спальні. Якщо в кімнаті всі предмети спокійних тонів, то ви можете зробити акцент на яскравих шторах. Якщо ви віддаєте перевагу мінімалізму, то штори слід вибирати також спокійних відтінків, щоб все зливалося воєдино. Найпопулярнішими відтінками є пісочний, бежевий, коричневий. Зелений колір фіранок може розслабити очі і вплинути на легке засинання.