Якщо Вашій дитині не виповнилося три роки, то гендерні особливості в її поведінці і сприйнятті ще не виявляються. Але ось згодом, десь до п’яти років, приналежність до своєї статі для дітей постає максимально гостро. Батьки можуть в цьому допомогти, оформивши дитячу форму у відповідному інтер’єрі.

За багатьма параметрами різниться дизайн спальні для хлопчика і дівчинки, і колірне рішення має першорядну важливість. Діти різної статі по-різному сприймають кольору. Дівчат більше приваблюють теплі, ніжні тони; відповідно, переваги хлопчика будуть десь в синьо-зеленої частини спектру.

Але, звичайно ж, дитяча кімната неможлива без комфортабельній меблів. І тут є свої “статеві” особливості – зокрема, декоративні елементи. Але не тільки.

Гарному туалетному столику зрадіє будь-яка маленька принцеса, на ньому вона зможе зберігати духи і улюблені дрібниці. У хлоп’ячої же кімнаті не завадить сервант, шафа-бібліотека або навісні полки – такі предмети меблів дозволять на загальний огляд виставити дипломи, грамоти та нагороди, а також картинки, усіляку техніку і т. д.