Купуючи квартиру, багато хто тепер отримав можливість виділити під спальню окреме приміщення. І це просто чудово. Адже вдома ми проводимо не так багато часу, і велика частина цього часу віддана сну. Правильно спланувати інтер’єр і оформити дизайн спальні дуже важливо для створення комфортної зони відпочинку.

Відмінною рисою сучасної спальні стає мінімалізм. Раніше здавалося обов’язковим наявність в спальні крім ліжка ще й тумбочок, шафи, трюмо і пуфика. Тепер же в спальні обов’язковим залишилося тільки наявність ліжка зі зручним якісним матрацом.

Правда, після видалення з спальні стандартних предметів меблів, з’явилася можливість наповнити її новим змістом. Якщо ви любитель читання, влаштуйте затишний куточок з кріслом і торшером в спальні. Почитати хорошу книгу перед сном в тиші – що може бути краще?

Якщо ви знаходите час вдома позайматися спортом, можна поставити в спальні тренажер. Це дасть можливість розім’ятися в будь-який час, не заважаючи іншим домочадцям і не привертаючи уваги. Компактний тренажер не займе багато місця, при цьому переоцінити принесену їм користь буде складно.

Тепер про те, що не варто розміщувати в спальні. В першу чергу – це телевізор. Спальня – це місце спокою, відпочинку від денної суєти, розслаблення. Засипати без телевізора – дуже хороша звичка, яку варто придбати. До того ж не слід забувати про випромінювання, що йде від екрану.