Витончений, вишуканий з нотками мінімалізму стиль арт-деко ідеально підходить для найулюбленішої кімнати багатьох самодостатніх людей. Наприклад, для спальні.

Ця кімната – місце, де прийнято відпочивати, займатися рукоділлям, засипати. До її облаштування варто підійти з особливою пошаною і замовити дизайн інтер’єру на під обраний стиль. Варто запросити досвідченого і талановитого дизайнера, який підкаже оригінальні ідеї і розробить план по перетворенню спальні в стилі арт-деко. У ньому гармонійно поєднані елементи розкоші і безліч протилежних деталей, запозичених з інших стилів.

Як правило, цей стиль – це суміш розкоші мінімалізму. Цей колоритний мікс дозволить комфортно і затишно відчути кожному члену сім’ї, відчути, що він живе в особливому місці і може пишатися тим, що його оточує така обстановка, де сполучено несумісне. Французький стиль передбачає використання тільки дорогих і натуральних матеріалів, з нотками гламурності, вишуканого смаку. Він поєднує в собі грецьку архаїку, примітивізм диких племен, мотиви культури Стародавнього Єгипту. У дизайні чітко простежуються екзотична нотка з простоти авангарду, сучасністю модерну.

Як оформити спальню в стилі арт-деко?

При складанні плану дизайнер враховує побажання клієнта, розмір спальні, продумує схему розміщення меблів, дзеркал, картин та ін. В інтер’єрі повинні бути геометричні форми трапеції в оформленні дзеркал, крісла, вхідних міжкімнатних дверей. До висвітлення пред’являють особливі вимоги, де необхідно дотримуватися принципу ступінчастості.

Виразність ліній, контурів допомагає розставити акценти за допомогою контрастів на різних поверхнях. Особливої ​​колориту надає наявність дивана або стіна з двома кольоровими оформленнями. Непоганим варіантом може стати оформлення спальні під дизайн клавіш піаніно (чергування темного і білого відтінку).

Класичне прояв стилю при облаштуванні спальні позбавлене строкатих колірних тонів і контрастних малюнків, текстур. У колірній гамі домінує один колір, розбавлений другорядними. Серед основних кольорів – це білий, блакитний, зелений, з помаранчевими або лимонними відтінками. Експресії можна додати за допомогою червоного, фіолетового, світло-оливкового. Актуально внести декор позолотою. Оздоблення стін – це шпалери з простими орнаментами, панелями, або застосуванням декоративної штукатурки (ліплення).

Особливості підбору меблів для спальних кімнат

Основною складовою інтер’єру спальні вважається велике ліжко, оформлена різними різьбленими елементами (м’яке узголів’я), на високих, вигнутих ніжках. По обидва боки ліжка обов’язково розставляють невеликі тумбочки (частина спального гарнітура). Також в спальні може бути невелике м’яке крісло, комод, вбудована шафа для особистих речей.