Перед тим як приступати до ремонту у своїй квартирі або будинку, треба ретельно продумати, яким буде інтер’єрний стиль і які основні відтінки будуть використані для реалізації задуманого.

Незважаючи на те, що вибір можливої ​​колірної гами досить великий, чимало людей віддає перевагу приємним і теплим бежевим тонам.

На перший погляд може здатися, що бежевий колір не несе в собі жодних емоцій і дещо нудний, але насправді це не так. Цей колірний спектр дозволяє створювати досить цікаві інтер’єри.

У першу чергу хочеться помітити, що бежевий колір багатий на різноманітні відтінки, що дозволяє оформити ту чи іншу кімнату в найбільш відповідному вам спектрі.

У вас є можливість вибрати:

  • кремовий відтінок (крем-брюле, тон молочного коктейлю, біло-молочну гаму);
  • ніжно-жовтий відтінок (тон арахісу, колір вершкового масла, ванільну гаму);
  • бежево-рожевий відтінок (у гамі молочного шоколаду, кави з молоком, шоколадного морозива);
  • світло-коричневий відтінок (колір ірисок чи кориці).

Крім цього, дизайн інтер’єру в бежевому кольорі повинен бути грамотно освітлений, а також він передбачає гармонійне меблювання та відповідне декорування.

Всі елементи, що використовуються, повинні становити загальний ансамбль і бути доповненням один одного, а спокійне і тепле освітлення буде завершальним штрихом комфортної атмосфери.

Бежева кольорова гама, що використовується при обробці стін та стелі, буде чудовим тлом для яскравих предметів меблів та контрастних аксесуарів.

Бежеві тони чудово гармонують з червоним, темно-коричневим, чорним, яскраво-жовтим, оливковим та зеленим кольором. Тому саме їх варто вибирати як компаньйони.

Любителі креативу можуть поекспериментувати і як додатковий колір вибрати бузковий, теракотовий, чорний або білий. В даному випадку варто орієнтуватися на свої відчуття та переваги.

Наприклад, ви можете прикрасити вітальню яскравими шторами, в спальні використовувати контрастний текстиль, придбати килимок у передпокій з цікавим орнаментом, доповнити дитячу кімнату яскравими світильниками, а на кухні встановити темні меблі.

Використання бежевих тонів у спальні дозволяє візуально розширити простір і зробити кімнату більш сонячною та світлою. Що особливо актуально для невеликих приміщень.

Бежева вітальня буде виглядати більш розкішно і багато, а атмосфера в ній буде виділяти теплу ауру, що сприятиме приємному відпочинку.

Вибравши бежевий колір як основне в дитячій кімнаті, ви посприяєте створенню сприятливої ​​психологічної обстановки для своєї дитини.

Бежева колірна гама одна з небагатьох, яка прийнятна для будь-якої кімнати в квартирі або будинку, який стиль оформлення не був би використаний.

Бежевий – це теплота, затишок та елегантність. Тож не втрачайте можливості його використання у своєму будинку.