Намагаючись заощадити квадратні метри і зробити зовнішній вигляд приміщення більш цікавим і зручним у використанні все більша кількість людей у своїх квартирах і будинках намагаються створювати кухні-студії – приміщення, які використовуються одночасно для відпочинку і приготування їжі.

Але для того щоб таке приміщення було і зручним і красивим його зонируют, для чого в більшості випадків використовують барну стійку.

Розташування

Вузький високий стіл, іноді має дуже цікаву форму, з розташованими навколо нього барними стільцями на довгих ніжках, роблять інтер’єр приміщення більш сучасним і цікавим. Такі меблі використовують не тільки за прямим призначенням в якості місця відпочинку з келихом смачного вина, але і як додаткову робочу кухонну поверхню і обідній стіл.

Але все ж, основним призначенням барної стійки в даному випадку є зонування простору, тому даний елемент інтер’єру повинен підходити як для практичною і зручною кухні, так і для затишного і комфортного вітальні. На додаток до неї дуже часто використовують зонування за допомогою різних рівнів підлоги або полку, освітлення або інших всіляких способів. Такі об’єднані рішення виглядають дуже цікаво, тому дуже часто використовуються дизайнерами при оформленні інтер’єру.

Найбільш поширеним варіантом розміщення барной стоки для зонування приміщення є лінія паралельна кухонного гарнітуру. Так само вона може розміщуватися перпендикулярно до меблів, будучи її візуальним продовженням. Крім того, при такому розташуванні меблів, барна стійка може у разі не з’єднуватися з робочою поверхнею гарнітура, а розміщуватися у вигляді окремого острова. В цьому випадку підійти до неї можна буде з будь-якого боку, в тому числі і розміститися на стільці, що робить її більш практичною.

Конструкція

Так як барна стійка в приміщенні є основним елементом зонування, необхідно правильно підбирати її форму, розмір і колір. Практичні якості так само повинні враховуватися, так як догляд і дотримання основних гігієнічних правил має виконуватися на такому ж рівні, як і для робочої поверхні кухонного гарнітура і обіднього столу. Саме тому вибір правильного матеріалу виготовлення барной стійки для інтер’єру кухні-студії є дуже важливим.

Барні стійки з штучного каменю – це практичність і краса, ідеально поєднується один з одним. Безпека використання і цікавий акцент в інтер’єрі в даному випадку буде забезпечений. Міцність, довговічність і благородний зовнішній вигляд – ось що характеризує таке рішення, яке є одним з найбільш прийнятних з усіх точок зору.