Якщо ви любите практичність і раціональність, то німецький стиль вам сподобається. Німці є раціональним народом, що проявляється і в інтер’єрі.

У Німеччині виготовляють міцну і якісну меблі і матеріали для оздоблення. З першого погляду інтер’єр в німецькому стилі нічим не виділяється, але він має свої особливості. Якщо ви бажаєте оформити кухню в німецькому стилі, то вам потрібно замовити елітні європейські меблі. Оформити інтер’єр в німецькому стилі можна самостійно, але він вимагає великих витрат.

Характеристика

Для оформлення інтер’єру в німецькому стилі варто вибрати нейтральні кольори, наприклад – білий, бежевий, сірий. Німці віддають перевагу світлим і природні відтінки. Для обробки стелі рекомендується вибрати білу фарбу і дерев’яні балки. Для сучасної кухні підійде і натяжна матову стелю. Для обробки підлоги використовується виключно натуральне дерево. Для стін можна використовувати фарбу або штукатурку.

Техніку можна використовувати виключно сучасну, функціональну, з новими технологіями. Але, можна доповнювати інтер’єр старовинними деталями як декор в невеликій кількості. Вікна варто оформити шторами, які закривають нижню частину вікна. Бажано вибирати штори зі світлого матеріалу з рослинними принтами.

Доповнювати інтер’єр можна текстилем у вигляді скатертини, і чохлів на стільці. Важливо щоб в кухні було світло, рекомендується використовувати кілька джерел освітлення. В якості додаткових джерел можна використовувати пластмасові плафони. Люстру необхідно вибирати в мінімалістичному стилі, без зайвих деталей декору.

Вибір меблів

Меблі підбирається з натурального дерева або натурального каменю. Важливо щоб вона мала рівні лінії і була без зайвих деталей. Всі меблі повинна бути виконана виключно з якісних матеріалів. Використання пластика, навіть якісного не допускається. Фасади меблів повинні бути гладкими, допускаються і глянцеві і матові поверхні. Декор повинен бути відсутнім, відмінно підійдуть меблі без ручок або з фурнітурою в мінімалістичному стилі.

Кухня в німецькому стилі – це практичне і якісне рішення на довгі роки. Щоб додати в інтер’єр затишку, можна використовувати домашні рослини. Однотонна кухня без зайвих деталей не втратить своєї актуальності довгий час, а функціональність зробить її зручною і практичною.