У наш час у продажу запропоновано багато різних кухонних мийок. Вони відрізняються одна від одної за матеріалом виготовлення, за виглядом та кількістю чаш.

Дізнатися більше інформації про кухонні мийки може кожна охоча людина. Як підібрати той виріб, який виправдає ваші очікування?

Матеріали для виготовлення кухонних мийок

Матеріал безпосередньо впливає на характеристики та вид виробів. Можна виділити такі варіанти:

  1. Нержавіюча сталь. Недорогі вироби, які легко доглядати. Мийка прослужить максимально довго, не покриватиметься іржавими плямами.
  2. Композит чи штучний камінь. Вироби мають високий рівень довговічності та міцності. Вони витримають різкі зміни температурного режиму, а також вплив хімії. Різноманітність кольорових пігментів дає можливість підібрати ту мийку, яка впишеться у конкретний інтер’єр кухні.
  3. Кераміка. Це може бути фаянсовий, фарфоровий або керамогранітний виріб. Вибір залежить від конкретного бюджету, адже вартість кухонних мийок широко варіюється.
  4. Натуральний камінь. Такі раковини можна отримати за індивідуальним проєктом. Матеріал має високий рівень міцності, миючі засоби не будуть його деформувати. Термін служби такого миття досягає кількох десятиліть.

Уважно вивчіть характеристики різних варіантів, щоб підібрати той виріб, який виправдає ваші очікування. Якщо потрібно, звертайтесь за допомогою до консультантів вибраного магазину.

Форми кухонних мийок

Такі вироби можуть мати будь-яку форму:

  1. Квадрат та прямокутник. Це класичний варіант, який популярний серед покупців. Мийки місткі, в них дуже зручно мити великі сковорідки та каструлі. Зверніть увагу на моделі, кути якої заокруглені, оскільки бруд не накопичуватиметься у важкодоступних місцях.
  2. Коло та овал. Такий дизайн миття лаконічний, проте вироби не можна назвати місткими. Крім цього, крила є рідко, що можна назвати основним недоліком раковин.
  3. Трапецієподібні мийки. Оригінальні форми виробів надзвичайно популярні серед покупців. За допомогою таких раковин можна заощадити багато місця на кухні. Встановлювати такі миття можна навіть у кутку. Але варто пам’ятати про те, що їхня вартість висока, тому вони по кишені далеко не кожній людині.

Уважно поставтеся до вибору кухонного миття, щоб не пошкодувати про своє рішення надалі!