За радянських часів жінки не вважали рослинність на тілі чимось незвичайним. Якщо ж хтось і намагався позбуватися від неї, то робив це виключно за допомогою бритвеного верстата. Так що слово «епіляція» поповнило наш лексикон тільки недавно.

Серед жінок існує чимало прихильниць епіляторів. Епілятор – це електричний прилад, який здійснює висмикують руху пінцетами і видаляє при цьому волосся з коренем. Сам по собі цей процес досить дискомфорт, що багатьох відлякує. Однак у Эпиляторов и женских электробритв в Минске є важлива перевага: довгостроковий результат. Шкіра залишається гладкою близько місяця.

Не менш важливим пунктом при виборі епілятора є визначення необхідного вам набору насадок. Для початку вирішіть, який із способів видалення волосків – тріммер, щипчики або бритва – для вас краще. Для кожного з цих способів можна підібрати насадки відповідно до тих зонами, для яких ви плануєте їх використовувати – будь то руки, ноги, пахви або зона бікіні. Якщо Пінцетний система вам поки незвична, можете скористатися бритвеними насадками.

Епілятор, як і будь-який інший прилад, вимагає правильного догляду. Зокрема, його необхідно своєчасно і якісно очищати від волосків. Цей процес буде легким і швидким, якщо ви виберете епілятор з можливістю промивання під струменем води – досить буде потримати зміни головок під краном пару хвилин. Якщо ж ви будете нехтувати процесом очищення, є ризик, що волоски потраплять в механізм приладу, що призведе до погіршення якості його роботи, а в подальшому – до поломки.

Власницям ніжної і чутливої шкіри рекомендується звернути увагу на моделі зі спеціальними масажними насадками. Вони послаблять шкіру, підготувавши її до процедури, знизять передачу больових сигналів від нервових закінчень, охолодять і заспокоять шкіру після.

Можливість автономної роботи епілятора – важлива перевага. Якщо прилад працює тільки від мережі, ви, по-перше, обмежені в своїх пересуваннях довжиною шнура. По-друге, є ймовірність, що ви не зможете використовувати епілятор за кордоном – ви потрапляєте в залежність від типу розетки і рівня напруги в мережі. По-третє, таку модель безглуздо брати, наприклад, на природу. Зрештою, електрику теж іноді відключають, тому електричний епілятор не завжди доречний. А якщо прилад працює від акумулятора, всі ці проблеми вас не будуть хвилювати.