Ліфтова галузь динамічно розвивається, а відповідно вдосконалюється її візуальна складова. Компанія OTIS один зі світових лідерів з виробництва та обслуговування ліфтів, ескалаторів та траволатерів представила нову лінію дизайну ліфтових кабін Ambiance в рамках Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти житлово-комунального господарства – 2019».

Нова лінія дизайну Ambiance компанії OTIS розроблена спільно з Studio F. A. Porsche. Вона дасть українським замовникам можливість вибрати один із понад 150 варіантів оформлення кабіни й зможе задовольнити найвибагливіший запит.

«OTIS в Україні існує с 1992 року і нова лінійка Ambiance це важливий етап розвитку нашого продукту, що дає переміщатись в гору і вниз на якісно вищому та привабливому рівні», – зазначив Надер Антар, віце-президент і генеральний директор OTIS у Східній Європі й Центральній Азії.

Побачити на власні очі нову концепцію дизайну ліфтів Ambiance українці можуть у сучасних будівлях у різних регіонах України. Адже замовлення компанія OTIS виконує з серпня цього року. Продукція OTIS охоплює усі сегменти ринку: це торгові центри, готелі, офіси, житлові будівлі, інфраструктурні об’єкти. Серед прикладів будівель, де встановлено обладнання OTIS у світі: Бурдж-халіфа в Дубаї, статуя Христа в Ріо, будівля Емпайр-стейт-билдинг у Нью-Йорку, Зимовий палац і будівля Генштабу в Санкт-Петербурзі. Якщо говорити про Україну, це: Олімпійський стадіон, Маріїнський палац, Mandarin Plaza, Ocean Plaza, Стадіон Арена Львів, ТЦ Globus, Premier Palace Hotel.

У планах компанії OTIS розробка технології «розумного ліфта». Тобто привнесення цифрових технологій до ліфтобудування. Це відкриє нові, дуже широкі можливості. Зміниться підхід до технічного обслуговування ліфтів. Використовуючи встановлені на телефонах і планшетах додатки, механіки зможуть в реальному часі відстежувати поточний стан обладнання. Крім того, цифровізація дозволить сполучати ліфти з іншими системами будівлі — камерами спостереження, системами безпеки й розпізнавання осіб.