Сучасні асиметричні ванни характеризуються величезною різноманітністю розмірів, форм, матеріалів та цін. Зазвичай їх виготовляють із полімерів, чавуну, сталі та інших матеріалів.

Одним із традиційних матеріалів є чавун. Він має безліч переваг: чавун міцний і довговічний, має хорошу теплоємність, не видає зайвого шуму при наборі води. Головний недолік чавуну – велика вага.

Переважна більшість ємностей із чавуну виготовляються овальної форми, що є класичною. Втім, виробники можуть створювати і вироби інших форм, зокрема чавунні асиметричні ванни.

Зазвичай вони є кутовими, що дозволяє займати часто незатребувані кути та економити простір. У той же час, такі вироби можуть стати оригінальним рішенням дизайну для великої ванної кімнати.

Сталеві ванни асиметричні дещо ширше поширені, оскільки їхня вага значно нижча, ніж у чавунних виробів, а ціна більш демократична. Завдяки пластичності сталі, сталеві ванни мають більшу різноманітність розмірів та форм, у тому числі й асиметричних.

Порівняно новий варіант ванн – вироби із акрилу. Відмінні властивості матеріалу роблять їх дуже зручними у використанні, що швидко поставило такі ванни в шеренгу лідерів ринку.

Їхні головні переваги такі: невелика вага, різноманітні форми та забарвлення, порівняльна легкість реставрації та ремонту, можливість застосування додаткових аксесуарів (підсвічування, гідромасаж тощо).

Ці вироби можуть бути асиметричними як ззовні, так і всередині – у них можна робити підголівники, підлокітники, виїмки для тіла та інші конструкції для підвищення комфортності перебування у ванні.

Наявність величезної різноманітності акрилових асиметричних ванн дає можливість підібрати ідеальний варіант саме для Вашої ванної кімнати. Вони допоможуть зберегти площу чи стануть основою для створення інтер’єру приміщення.

Вибрати відповідний виріб Ви можете у спеціалізованому магазині або на інтернет-сайті. У будь-якому випадку, насамперед варто придивитися до пропозицій відомих виробників.

Також зверніть увагу на розмір та форму виробів – вони мають значення незалежно від матеріалу виробу.

В обмежених просторах важлива площа, яка потрібна для монтажу ванної, оскільки, крім неї, тут необхідно розмістити й інші предмети – рукомийник, пральну машину, меблі та інше.