Багато людей сьогодні вважають за краще оформляти ванну кімнату в античному стилі. Цей стиль близький і зрозумілий багатьом, він асоціюється зі спокійними кольорами, загальною гармонійністю простору, чіткістю і завершеністю ліній.

У стародавніх римлян і греків ванна була місцем не просто для миття, тут проходили багато значні події, тут відпочивали і приводили в порядок думки. Стиль ванної відрізнявся простотою і вишуканістю.

Якщо було вирішено оформити ванну кімнату в античному стилі, то необхідно пам’ятати, що матеріали, які будуть використані в роботі, повинні бути виключно високої якості. Стіни можна облицювати мозаїкою, дорогий і ефектною керамічною плиткою. Надати приміщенню стилістичного забарвлення допоможуть скульптурні портрети, барельєфи, рельєфи, характерний орнамент. Таку керамічну плитку сьогодні знайти не складно, вона продається в магазинах. Декоруючи стіни, варто використовувати бордюри із зображенням античного характеру.

Ванна в античному стилі передбачає відповідне оформлення статі, який може бути оброблений мозаїкою або, наприклад, керамічною плиткою, оригінальним варіантом стане керамограніт. Використання керамічного граніту для обробки підлоги, дозволить максимально стилізувати приміщення під античний стиль.

Виконуючи дизайн ванної кімнати в античному стилі, варто приділити особливу увагу стелі, адже від цього приміщення тільки виграє. Оригінальна розпис або ліпнина на стелі привернуть увагу і наблизять остаточний результат. У цьому питанні головне не перестаратися. Сьогодні багато хто використовує для оформлення стель у ванній кімнаті рейкові стелі або листи гіпсокартону, завдяки яким можна створити рівну поверхню, на яку потім буде завдано орнамент античного стилю.

Найважливішим моментом для оформлення ванної в античному стилі стане підбір аксесуарів. Тільки при наявності відповідних по стилю аксесуарів можна говорити про те, що античний дизайн ванної кімнати відбувся. Тут також важливо не перестаратися. Можна використовувати аксесуари для ванної з бронзи або вироби з позолотою, які оптимально стилізовані під античний стиль і старовину. Це можуть бути античні вази, горщики, коробочки, елементи світильників, свічники. Завдяки цим невеликим, але дуже важливим і доречним в даному стилі деталям, атмосфера ванної кімнати наповниться якоїсь магією і таємничістю.

Освітлення і світло є окремою темою для розмови. Для оформлення ванної в античному стилі ідеально підійдуть кришталеві прилади освітлення, кришталеві вітражі – світла у ванній ніколи не буде багато.

Побутову техніку варто «заховати» в ніші або шафи. Техніка, яка буде стояти на увазі, тільки зіпсує всю картину, вона стане предметом дисбалансу, і не буде сприяти в повній мірі реалізації дизайну ванної в античному стилі.

Не варто забувати і те, що античний стиль можуть собі дозволити власники чималих ванних кімнат, адже невеликі приміщення не зможуть повною мірою відобразити всю пишноту і унікальність стилю.