Популярний нині інтер’єр в стилі лофт прийшов до нас зі Сполучених Штатів, де в середині минулого століття спорожнілі фабрики стали використовуватися як житло.

Виявилося, що повністю переоблаштувати таке приміщення під квартиру практично не можливо, і багато конструкцій доводилося залишати в первозданному вигляді. Так з’явився новий стиль, в якому переважають високі стелі, голі бетонні або цегляні стіни, велика кількість труб і незакритих комунікацій.

Сучасні приміщення вже не володіють такими характеристиками, тому дизайнерам тепер доводиться імітувати лофтовскій стиль за допомогою будівельних матеріалів. У той же час, оформлення стелі в стилі лофт, не вимагає особливих вкладень, так як в інтер’єрі просто можна залишити необроблений бетонну стелю. Родзинка бетонного стелі в неповторній структурі матеріалу, а також в природному велич матеріалу. Щоб зробити полоток більш цікавим і рельєфним, можна додати трохи грубої штукатурки. Це допоможе додати стелі бажаний відтінок.

Також, стелю можна пофарбувати в білий колір. Це додасть приміщенню відчуття простору. Фарбу вирівнювати не потрібно. Найкраще нанести її нерівними мазками.

Крім того, оформлення стелі в стилі лофт може бути доповнено металевими предметами або дерев’яними балками. Це додасть простору оригінальності і затишку.

При обробці стін, необхідно враховувати той факт, що вона повинна бути простою і непомітною. Часто імітують цегляні стіни або залишають існуючу кладку. Шикарно будуть виглядати бетонні стіни, але тут головне не переборщити. Переважання сірого і холодного матеріалу створять в будинку нудну і тьмяну обстановку, тому краще не залишати без обробки більше однієї бетонної стіни. Решта стіни краще пофарбувати в теплі кольори, ля створення затишку і комфорту.

Ще один важливий момент – це обробка підлоги. Відповідним покриттям для стилю лофт вважається ламінат або дерев’яна підлога. Два цих матеріалу вимагають для укладання абсолютно рівну і міцну основу. Тому фахівцями в якості основи, рекомендується використовувати бетонну підлогу з топінгом, ціна на який трохи вище, ніж на звичайну стяжку. Топпінг – це спеціальна суміш, яка використовується для зміцнення бетонних підлог.