Греція і Рим вміло увібрали в себе античний стиль. Античний дуже поширений, гармонія таких дизайнів вражає, все продумано і красиво.

Обов’язкові елементи в дизайні – живопис, колони, підлогу мозаїчний, великі вази, маленькі статуетки. Пол мозаїкою покривається килимами. Вікна прикрашаються численними тканинами, що розвіваються на вітрі.

Античний дизайн проект квартир робиться з десятка елементів оригінально підібраних між собою, елементи меблів не обов’язково повинні бути з певних матеріалів. У стилі хай-тек все йде навпаки.

Вживаються чіткі кольору, з них найчастіше присутні: золотий, синій, жовтий, зелений. Колони зазвичай не фарбують.

Що стосується освітлення, то тут перевага віддається природному, і як можна максимальне. Тільки лише під вечір використовуються світильники у вигляді факелів з м’яким світлом.

Оригінальність етно незаперечна, незвичайний і таємничий дизайн привертає велику кількість людей. Його наповнення складається, мабуть, з кращих досягнень творчості різних країн.

Роблячи дизайн квартири з фотогалереєю в стилі етно, ми передаємо особливість культур, їх колорит. Етно може включати напрямки стилів, наприклад африканський, індійський, єгипетський і інші.

Етно Африканського стилю, мабуть, самий екзотичний, він для тих, хто любить незвичайні і таємничі речі.

Відтінки цього, як правило, світлі і теплі – пісочний, шоколадні, бежеві. Ковані меблі вважається невід’ємним атрибутом стилю, так само як і вази ручної роботи.

Витонченість єгипетського стилю заворожує своїми чіткими візерунками, наприклад розпис на стінах.

Присутність геометричних візерунків на меблях, ієрогліфи, напівкоштовні камені – все це стало традицією єгиптян. Кольори яскраві і насичені, натуральні.

По суті, один з найскладніших стилів – еклектика, що дозволяє створити дизайн квартир будь-якої складності. Такий стиль є цікавим і дозволяє надати квартирі неповторний інтер’єр. Поєднує багато предметів і елементів різного часу.

Поєднуючи два-три стилю, в яких текстура, лінії і кольору об’єднані, тоді дизайн такого приміщення може називатися еклектика.

Це не дає можливість використання незв’язаних предметів в приміщенні, а то буде щось на зразок звалища. Такий стиль зазвичай просять створити професіоналів, які знають тонкощі поєднання стилів в один.

Дизайн квартир в еклектичному стилі передбачає наявність в приміщенні речей відносяться до різних культур світу.

Предмети повинні відображати традиції культури, наприклад, раковини моря, кальяни і прянощі, тканини з Індії та інші речі. Наповнюючи приміщення різноманітністю, важливо так само не перестаратися.