На сьогоднішній день, у ландшафтному дизайні використовуються різні геометричні форми та фігури, які допомагають створювати вражаючі та незабутні проекти.

Округлі форми та фігури

Круглі форми та фігури відомі своєю м’якістю та гармонійністю. Вони можуть бути використані для створення органічного вигляду ландшафту, що дозволяє легко вписатися у природне середовище. Наприклад, круглі форми можуть бути використані для створення овальних квітників, кругових газонів, круглих кущів або дерев.

Одним з найбільш відомих проектів з використання круглих форм в ландшафтному дизайні є проект High Line у Нью-Йорку. У проекті використано круглі форми для створення місць відпочинку та розваг для місцевих мешканців.

Прямокутні форми та фігури

Прямокутні форми та фігури також є дуже популярними в ландшафтному дизайні. Вони можуть бути використані для створення геометричної симетрії в ландшафті. Наприклад, прямокутні форми можуть бути використані для створення геометричних квітників, газонів і клумб. Прямокутні форми також дозволяють створювати вражаючі зони відпочинку та зони розваг. Наприклад, використання прямокутних форм може бути ефективним способом для створення зони барбекю або майданчика для ігор.

Крім того, прямокутні форми можуть бути використані для створення оригінальних елементів в ландшафті, таких як фонтани, басейни і водоспади, з використання природних матеріалів, таких як камінь, галька та травертин. Такі елементи можуть бути виконані у вигляді прямокутних форм, що додасть їм сучасний та стильний вигляд.

Трикутні форми та фігури

Трикутні форми та фігури є дуже цікавим варіантом для створення оригінальних та неочікуваних проектів в ландшафтному дизайні. Такі форми можуть бути використані для створення геометричних квітників, газонів і клумб, які будуть виділятися серед інших елементів ландшафту.

Приклади проектів з використанням геометричних форм та фігур у ландшафтному дизайні

Останнім часом дуже популярними стали проекти з використанням геометричних форм та фігур у ландшафтному дизайні. Один з таких проектів – проект “The Garden of Cosmic Speculation” у Шотландії. У проекті використовуються різні геометричні форми та фігури, що допомагають створити незабутню та оригінальну композицію.

Ще один цікавий проект – проект “The Circle Garden” у Великобританії. У проекті використовуються круглі форми та фігури, які допомагають створити гармонійну та релаксуючу атмосферу. Круглий газон знаходиться в центрі саду, а на його краю розташовані круглі клумби з квітами. Всі елементи саду об’єднані круглою доріжкою, що додає проекту ще більше гармонії та ритму.

Також можна згадати проект “The New York Botanical Garden” у США, де було створено квітковий майданчик з використанням геометричних форм та фігур. У майданчику використовуються різні форми та фігури, такі як квадрати, круги, трикутники та інші. Комбінація різних форм та кольорів створює дуже оригінальну та вражаючу композицію.

Усі ці проекти показують, що використання геометричних форм та фігур є дуже ефективним та цікавим способом для створення оригінальних та сучасних композицій в ландшафтному дизайні. Використання різних форм та фігур дозволяє створити гармонійний та збалансований ландшафт, який буде приємним для відпочинку та релаксації.

Заключення

У ландшафтному дизайні використання геометричних форм та фігур є дуже важливим елементом. Різноманітність форм дозволяє створити оригінальні та нестандартні проекти, які будуть вражати своєю красою та гармонією. Навіть найпростіші форми можуть бути використані для створення цікавих та ефектних елементів в ландшафтному дизайні.

Використання геометричних форм та фігур дозволяє створити ландшафт, який буде не тільки естетично привабливим, але й функціональним. Геометричні форми можна використовувати для створення відокремлених зон для різних цілей, таких як відпочинок, розваги, барбекю тощо. Вони також дозволяють розділити простір на різні функціональні зони, які відповідають потребам та бажанням власників земельних ділянок.

Нарешті, використання геометричних форм та фігур у ландшафтному дизайні допомагає створити гармонійний та збалансований простір, який дозволяє відпочивати, релаксувати та насолоджуватися природою. Вони дозволяють створити проекти, які не тільки вражають своєю красою, але й покращують якість життя людей.