Завжди було престижно працювати та жити у столиці, а будинок за містом розглядався лише як варіант вихідного відпочинку.

Сьогодні цей стереотип змінився докорінно, а допомогло повальне захоплення здоровим способом життя. Всі городяни лише за кілька років усвідомили переваги постійного життя на природі.

Будинки в передмісті набагато дешевші, ніж житло у великому місті. Тим більше що в передмісті повітря чистіше, і немає автомобільних вихлопів, і шкідливих викидів заводів.

Крім того, котедж, розташований біля лісу, навіть у найспекотніший літній день подарує прохолоду, тоді як міські будівлі, оточені з усіх боків гарячим асфальтом, перетворюються на піч.

Важливі й такі переваги житла за містом, як відсутність галасливих сусідів, брудних парадних, ризику бути затопленими тощо, які можна перераховувати нескінченно.

Не можна не визнати безпеку проживання: зазвичай у котеджних селищах цілодобово є охорона, тому непрохані гості не страшні, а діти, які гуляють по селищу, перебувають у безпеці.

Купити будинок в передмісті недорого донедавна було практично неможливо. Але з покращенням загального матеріального становища жителів України, а також з доступними програмами кредитування, нові будинки та котеджі стали набагато доступнішими. Вартість таких будинків також стала демократичнішою.

Рівень життя в сучасних заміських котеджах дуже високий і його не можна порівняти з сільським будинком.

Крім володіння всіма перевагами міських квартир, котеджі позбавлені всіх їхніх недоліків. Сьогодні умови проживання в котеджах стають навіть комфортнішими, ніж у дорогих міських апартаментах.

Заміські котеджні селища або житлові комплекси обладнані всіма комунікаціями, мають відмінну транспортну доступність та хороші під’їзні шляхи, забезпечують мінімальну інфраструктуру, пропонують розташовані поблизу спортивні майданчики, школи та дитячі садки, гарантують безпеку проживання та охорону власності.

Котеджі можна спроєктувати на замовлення, що забезпечить власнику майбутньої будівлі втілення в життя всіх його переваг. Власник повноцінно може брати участь у створенні проєкту будинку, вибираючи найбільш підходящі для себе варіанти.