У нашому суспільстві поширена думка, що в житті кожен чоловік зобов’язаний посадити дерево, виховати сина і побудувати будинок. Однак навряд чи багато представників сильної статі можуть похвалитися подібними досягненнями. І якщо з посадкою дерева і народженням дитини ситуація дещо простіша, то побудувати будинок своїми руками – мало не наукова фантастика навіть для самого сильного і вмілого чоловіка.

В умовах сучасного мегаполісу сім’ї селяться в комфортабельних квартирах або котеджах, побудованих на замовлення, купують нерухомість на вторинному ринку. Однак далеко не у всіх жителів України є в наявності засоби для покупки житла і тим більше для його будівництва. Особливо важко йде справа у молодих сімей, ще не досить міцно стоять на ногах у фінансовому плані.

Але не все так погано, як може здатися на перший погляд. При бажанні і наявності мінімальних знань і здібностей законним способом в наші дні цілком реально заробити гроші. Нехай це буде і не запаморочливий капітал, але на забезпечення своєї сім’ї гідної дахом над головою цілком вистачить.

Якщо в розпорядженні немає великих грошей на покупку квартири, проте, деякими засобами потребують житла все ж мають у своєму розпорядженні, найоптимальнішим варіантом для них буде будівництво бюджетного варіанту власного будинку з колод.

Слід розуміти, що це навряд чи такий будинок стане будівництвом на століття, так як деревина не є таким ізносопрочним матеріалом, як камінь. Чому? Тому що при неухильному дотриманні технології будівництва, будинок з брусів прослужить довгі роки. Запах дерева і пейзаж за вікном, який можна вибрати на власний смак, створять неповторну атмосферу домашнього тепла і затишку. Крім усього іншого, колода – исконно український матеріал для будівництва житла, воно екологічно чисте і безпечне для життя і здоров’я.

Сьогодні на будівельному ринку величезна кількість компаній, які нададуть всіляку підтримку в розробці проектної документації для будівництва будинку з брусів, допоможуть з самим процесом зведення будівлі і проконсультують з документальним оформленням прав власності.

Будинок, як образне поняття, незалежно від того квартира це у висотці або рубана з колод споруда в передмісті, повинен бути наповнений любов’ю, теплом і турботою. Він будується для щастя, яке не продається ні за які гроші.