Жодна ділянка не обходиться без господарської будівлі, в якій можна зберігати інвентар, тримати птицю або домашніх тварин.

Часто власники ділянок стоять перед вибором, який матеріал використовувати для побудови господарської будови. Газобетон коштує набагато дешевше, ніж дерево, при цьому його якісні характеристики нічим не хуже.Том він має велику кількість переваг, головними з яких є стійкість до впливу високих температур і довговічність. Для того, щоб мати якісне будова, досить купити газобетон, і дотримуватися технологію будівництва.

Переваги газобетону:

  • Газоблоки легко обробляються і розпилюються, що спрощує процес будівництва.
  • За якістю матеріалу практично нічим не відрізняється від дерева, але ціна газоблоків значно нижче.
  • Стіна з блоків може досягати 30 см. Вона буде товщі, ніж цегляна, і обійдеться дешевше.
  • Будинки з газоблоків дихають, що перешкоджає утворенню цвілі і грибків. Також будови з газобетону тепліші і комфортні.

Яких правил варто дотримуватися під час будівництва?

Матеріал досить крихкий тому, перш, ніж починати зведення стін, слід створити якісний фундамент. Найбільш вдалим для цієї мети є монолітна плита. Якщо планується зведення стрічкового фундаменту, тоді при його зведенні варто використовувати арматуру.Газобетон відмінно вбирає вологу, тому варто створити хорошу гідроізоляцію.Налічіе зовнішньої гідроізоляції просто необхідно, оскільки матеріал відрізняється високим рівнем паропроникності.

Технологія будівництва:

  • Підготовка фундаменту, створення опалубки, заливка бетону. Якщо стоїть спекотна погода, перші дні після заливки фундамент варто змочувати водою, це оберегти фундамент від утворення тріщин.
  • Зведення стін. На цьому етапі важливо підкласти шар гідроізоляції між фундаментом і стіною, а також розмітити розташування дверних і віконних прорізів. Зведення починають з кута будівлі. В процесі варто стежити за рівністю стіни. Для розчину використовують суміш, що складається з цементу, піску і будівельного клею. Такий склад дає можливість зробити стикувальні шви мінімальними.
  • Монтаж даху. Для основи конструкції використовується брус з дерева, а також балки. Для покриття можна використовувати металочерепицю або шифер.
  • Оздоблення та утеплення стін.