Ви вирішили побудувати собі будинок з пінобетону або газобетону.

Піноблочні будинки будуються швидко і не так вже й складно. Інша справа – зрозуміти, які проекти котеджів вам підходять, а які – ні. Для будинку виготовляють спеціальні блоки, які дозволяють будинку зберігати тепло і бути міцними. Будівництво з піноблоків дозволить вам обійтися невеликими витратами і отримати прекрасний теплий будинок. Пінобетон – більш сучасний, ніж газобетон, матеріал. Він економічний і досить-таки широко застосовується в будівництві. Появі цього чудо-матеріалу в нашій країні ми повинні радянському вченому Брюшкову, який успішно зарекомендував себе як будівельник-експериментатор. Будинок з пінобетону відрізняють такі риси, як легкість стін, відсутність потреби в дорогому важкому фундаменті, довговічність, пожежна безпека. Особливу теплоту пінобетон приносить за рахунок своєї пористості.

З чого ще можна реалізувати проекти котеджів?

При виборі проекту котеджу ви повинні знати, що якщо написано «проект будинку з цегли», то цей проект можна реалізувати і з піноблоку. Ці матеріали дуже добре замінюють один одного, в тому числі і навпаки. Піноблок зміг відтворити натуральні властивості дерева. Піноблок теж «дихає», пропускає повітря. Але це не означає, що буде дути з усіх щілин. Пінобетон пропускає зовсім незначна кількість повітря.

У плані витрат часу пінобетон досить економічний. Ви зможете побудувати з ним будь-який будинок за порівняно короткий термін. Цей матеріал виготовляють за спеціальною пінної технології, яка передбачає змішування піни під тиском з наповнювачем. Отриману рідку суміш заливають у форми і залишають висихати. Треба зауважити, що через деякий час, піноблок, як вино, стає тільки краще. Поліпшуються властивості міцності і надійності. Проекти котеджів з пінобетону – це відмінний економічний вибір. Такий будинок вас не підведе і прослужить довгу службу.

Один газобетонний блок готовий замінити 20-25 цеглин

Газобетон – споріднений пінобетону матеріал. Газобетон дещо відстає як від пінобетону. Він менше тримає тепло, і більше намокає. Від цього газобетон і коштує дешевше. Газобетонні блоки також мають більш гостру форму і з них легше будувати навіть не професіоналові, а любителю. Підраховуючи бюджет, думайте над тим, який матеріал рентабельніше вибрати.