Існують особливості сучасного інтер’єру, які стали з’являтися тільки поряд з євроремонтом.

Наприклад, відхід від квадратних і прямокутних площ на користь округлених, багаторівневі стелі з перепадами і підсвічуванням, колони, декоративні елементи, подіуми, ніші і арки. Для сучасного планування характерний принцип так званого «перетікає простору», коли стінами часто стають лише перегородки-ширми, які тільки допомагають позначити умовні кордони зон.

Однак все це – тільки тенденції і передбачувані деталі євроремонту, але зовсім не обов’язкові його прикмети. Звичайно, вибір форм, будівельних матеріалів, фурнітури і обладнання в значній мірі залежить від смаків і фінансових можливостей замовника, а також його особистості і способу життя. Те, що одних людей може привести в захват, у інших цілком може викликати цілковите неприйняття. Хтось більше тяжіє до класики, рівному і спокійному інтер’єру, а хтось прагне обов’язково отримати досить оригінальне і навіть екстравагантне.

До речі, на сайті gamma33.ru ви можете замовити жалюзі на пластикові вікна вже зараз.

Адже всі люди різні, і смаки у них різні. Відповідно, і стилі повинні бути різними. Тим і хороший дизайн квартири при євроремонт, що завдяки йому можна створити інтер’єр, в повній мірі відповідає індивідуальним смакам, способу життя і звичок господарів. Виконання євроремонту можливо в будь-якому з безлічі існуючих стилів інтер’єру: класицизм, бароко, модерн, етностиль, хай-тек і т. д.

По суті, справжній євроремонт, передбачає професійне втілення в життя оригінального дизайнерського проекту. Першочергове завдання дизайнера – формування майбутнього вигляду приміщення. Однак на цьому його співпраця не повинна закінчуватися. Зазвичай дизайнер протягом усього часу ремонту консультує виконроба, який очолює виконання всіх будівельних робіт. А виконроб повинен в необхідних випадках контактувати з ЖЕКом і вести переговори з сусідами, забезпечувати обумовлені терміни робіт, контролювати процес доставки і якість застосовуваних будівельних матеріалів і обладнання.