Килим ― це предмет, який здатен доповнити інтер’єр та надати йому відчуття завершеності. Ці текстильні вироби покликані виконувати багато завдань: від простого утеплення підлоги до зонування приміщення. Часто можна почути питання де якісні килими купити в Україні, щоб вони пасували до дизайну кімнати, були довговічними та не втрачали свій естетичний вигляд?

Якщо ви плануєте придбати вироби такого типу, оцініть пропозицію магазину Allcarpets. В асортименті є величезний вибір килимів на будь-який смак. Саме тут ви знайдете якісні товари за доступними цінами.

Як вибрати килим так, щоб він пасував до інтер’єру? Є кілька секретів, які допоможуть у цьому процесі:

Стиль лофт

Основними характеристиками цього стилю є лаконічність та мінімалізм. Килим не повинен надто виділятися, тому слід приділити увагу моделям правильної форми, найкраще прямокутним та квадратним. Що стосується кольорів, то актуальними в цьому випадку будуть: тьмяно-оранжевий, коричневий, сірий, темно-зелений. Можна вибирати як однотонні варіанти, так і ті, на яких є крупний малюнок.

Скандинавський стиль

Суворий скандинавський стиль вимагає нестандартних рішень. Північна класика вирізняється з-поміж інших течій, тому і вибір килима в цьому випадку завдання не з простих. Перше, що потрібно пам’ятати, ― це факт, що цьому дизайнерському напрямку притаманна нейтральна колірна палітра. Сірий, білий, синій, темно-зелений стануть хорошими варіантами. Килим може бути як однотонним, так і з традиційними для жителів Скандинавських країн геометричними малюнками. Що стосується матеріалів, то вони повинні бути натуральними.

Класичний стиль

Класичні килими, як правило, витримані у нейтральних теплих тонах, як пісочний, бежевий, гірчичний. Флоральні чи інші візерунки повинні бути ідеально симетричними, адже збалансованість ― це характерна риса стилю.

Хай тек

У цьому випадку дуже важливо, щоб виріб не вибивався із загальної візуальної картини, а гармонійно доповнював її. Щоб досягти такого ефекту, слід використовувати один з двох прийомів. Відповідно до першого, колір килиму повинен різко контрастувати з кольоровою гамою приміщення. Другий полягає на тому, щоб вибрати модель, яка забарвлена у ті ж кольори, які домінують в кімнаті. Для стилю також актуальне використання геометричних візерунків та тваринних принтів.

Бароко

Любителям цього розкішного стилю слід придбати виріб з багатими узорами та середнім розміром ворсу. Щоб підкреслити особливості течії, варто зробити вибір на користь штучно зістарених килимів.

Це головні правила, які допоможуть підібрати текстильне покриття на підлогу. Дотримуючись їх, ви зможете створити ідеальний довершений інтер’єр.