Щороку в дизайні інтер’єру з’являється щось нове, цікаве. Змінюються модні тенденції, матеріали і варіанти колірного оформлення приміщень. Потрібно ознайомитися з основними тенденціями, які актуальні в 2017 році.

Стилі оформлення

Закріплюють свої позиції такі стилі оформлення житла: мінімалізм, хай-тек, лофт, кантрі. Актуальним в дизайні інтер’єру буде також скандинавський, індустріальний, середземноморський стилі. За допомогою цих напрямків можна створювати максимально вільний простір приміщення або додавати нотку затишку, естетичності.
кольорові варіанти

Палітра відтінків в 2017 роцi сильно не зміниться. Актуальними при оформленні кімнат і раніше будуть все тони синього і зеленого, бежевий теплий відтінок, сріблясто-сірий і фіолетовий. Можна використовувати в обробці приміщень поєднання чорного з білим і сірим.

Популярними є також інші кольори:

  • гірчичний;
  • червоний;
  • коричневий;
  • рожевий;
  • лимонний.

Палітра кольорів дуже велика, тому вибрати найбільш підходящий з них буде легко.

Тенденції в меблях

Великою популярністю в 2017 році буде користуватися компактна, а не громіздкі меблі. Дизайнери інтер’єру звертають увагу на модульні системи. Можна використовувати ретро-меблі, яка знову повертається в моду. Висувні поверхні, вбудовані ящики і шафи – ці меблі допоможе заощадити простір і створити модний інтер’єр.

Дуже актуальними будуть всі предмети, зроблені з натуральних матеріалів. Наприклад, кухонні або спальні гарнітури з дерева, вироби з ротанга. Доповнити інтер’єр можна плетеними предметами і подібними аксесуарами.

Інші тенденції дизайну

Актуальним матеріалом для обробки приміщень стане кольоровий метал. Можна використовувати мідь і латунь в неоднакових поєднаннях, щоб створювати оригінальний інтер’єр. Ці матеріали можуть доповнювати сантехнічні вироби, меблі або декоративні предмети.

Не менш популярним в 2017 році стане натуральний камінь, його імітація. Дизайнери пропонують застосовувати в якості оздоблювального матеріалу пробку. Не втрачає своїх позицій і плитка з природними відтінками.

Головні тенденції в дизайні інтер’єру – це екологічність матеріалів, спокійна колірна гамма, функціональність і простота меблів. Що стосується стилю оформлення, то перевага у 2017 році можна віддати мінімалізму.