Для створення затишку у своїй оселі, потрібно вибирати стильну і практичну стінку, яка буде чудово вписуватися в інтер’єр.

Кілька основних порад щодо вибору меблів для вітальні:

1. Варто відзначити, що стінка для вітальні за своєю природою дуже багатофункціональна. Її часто встановлюють в кабінетах, вітальні або в дитячих кімнатах. Іноді вони просто вражають своєю місткістю. Дуже часто меблі застосовують для зонування кімнати у вигляді функціональної перегородки. Сучасні меблі для вітальні практично завжди складається з деяких модулів, які легко розділяються і розміщуються в різних кімнатах. Розмір і кількість модулів найчастіше залежить від побажань замовника і від кількості передбачуваного набору речей, які потрібно буде розмістити в даних секціях.
2. Потрібно заздалегідь продумати призначення для кожного модуля корпусних меблів. Існують деякі секції, в яких найчастіше розміщують телевізор, домашній бар або акустична система. Модуль для бібліотеки є окремим справою. Вітринний вид завдяки розсувним скляним дверцят має модуль, який призначений для зберігання красивих сервізів і іншого посуду. Секції для зберігання одягу завжди закриті темними дверцятами.
3. Підбираючи меблі для вітальні кімнати, слід пам’ятати про те, що за допомогою модульної системи можна створити конфігурацію стінки на ваш розсуд. Все буде залежати від форми і розміру приміщення. Найменшій за кількістю елементів є лінійна форма, найбільшою вважається П-образна. Відмінний інтер’єр можна створити за допомогою кутового модуля.
4. Для зміцнення корпусу використовують спеціальні розтяжки. При покупці варто звертати увагу на високі секції, які мають багато полиць. Одна з даних полиць є плетений, вона і додає повну жорсткість корпусу шафи. Всі інші полки просто кріпляться на полкодержателях. Подібна конструкція цілком зберігає меблі від будь-яких перекосів.
5. Обов’язково потрібно перевіряти всі дверки. Петлі роблять з міцного матеріалу, тому повинні витримувати будь-які обертальні рухи тривалий час.
6. Сучасну корпусні меблі виробляють з деревоволокнистих плит із середньою щільністю (МДФ) і ЛДСП ламінованих деревостружкових плит.

Гарантія на корпусні меблі від виробника дається не менше ніж на 24 місяці, а меблі, яка була проведена на індивідуальне замовлення всього 12 місяців.