Кожен господар оселі хотів би мати у себе красиво оформлений інтер’єр, який зробить його будинок не тільки стильним і затишним, але і буде візитною карткою. Часто найбільше уваги приділяють дизайну вітальні. Чому? Та тому що тут проводиться найбільше часу як членами сім’ї, так і гостями.

Як вибрати стиль для вітальні?

Спочатку слід визначитися зі стилем інтер’єру, так як від цього, в подальшому буде залежати меблі і різні елементи декору. Класичний стиль характеризується прямими лініями і світлими тонами, розкішної драпіруванням. Добре, якщо меблі будуть масивної і суворої. Добре буде виглядати дубовий стіл. Облаштовуючи сучасну вітальню, необхідно не забувати про можливі конструкціях з гіпсокартону, функціональним гарнітурам, а так само різноманітному висвітлення. Краще, якщо воно буде групове.
Багато для оформлення вітальні, використовують стиль «модерн», який характеризується металевими і скляними предметами. Крім іншого, вікна повинні бути великими, а стіни асиметричними. Пол – різнорівневий.

Любителі розкоші, надмірності та шику оформляють зал в стилі бароко. Для цього облаштовують приміщення позолоченим ліпленням, дзеркалами, масивними дерев’яними меблями, оксамитовими тканинами. Майже всі, як раніше при царях.

Більш простим інтер’єром вважається стиль кантрі, де в застосування йде обробка з цегли, теплі колірні тони, стримані відтінки, в клітку шпалери. Даний напрямок виключає зайві деталі. Даний стиль повинен мати побільше відкритого простору.

Стиль хай-тек характеризується максимумом металевих конструкцій, світлими тонами і сучасній техніці. Дуже важливо правильно розмістити в залі меблі. Половиною успіху вже буде правильно підібраний гарнітур. Так як саме в вітальні приймають всіх, хто прийде друзів і близьких, диван повинен бути містким. Маючи невеликий зал, придбайте меблі-транс формер, яка займає небагато місця, але при цьому виконує кілька функцій. Наприклад – крісло-ліжко або стіл – книга. Облаштовуючи зал, не забудьте про журнальному столі. Так само в вітальню часто встановлюють стінку, сервант, або книжкова шафа. Неможливо уявити дане приміщення, без телевізора.

Говорячи про висвітлення, потрібно сказати, що необхідно подбати про більш природному світлі. Добре, якщо вікна будуть великими. Так само застосовують світильники декількома групами.