Дуже сильно відрізняється бачення інтер’єру у старшого покоління і молоді. Коли перші хочуть бачити більш спокійні тони у своїй квартирі, використовувати самі практичні предмети інтер’єру, молодь бажає виділитися завдяки нестандартному мисленню.

Розмова у нас піде про ванні кімнати, які теж вимагають неординарного підходу до оформлення. Тут важливо правильно оформити все – від стін до підбору стильної сантехніки. Поле для дій дуже широке. В основному, молодь не так тяжіє до класики, а віддає перевагу модерну і ще більш цікавому дизайну ванної кімнати – лофт, наприклад.

Тому характеристиці обох цих стилів і будемо приділяти увагу. Цікаві аксесуари, неординарні раковини з тумбою, всілякі новинки – їх використання допоможе зробити вбиральню набагато цікавіше. Саме цими питаннями і займемося.

Чому варто вибрати лофт?

Сміливий підхід до оформлення пропонує саме лофт. Ваше приміщення в кінцевому підсумку повинно нагадувати промислова будівля. Звичайно, в загальних рисах. Використання цегляної кладки тут – норма. У більшості випадків таку кладку роблять декоративної, вона вітається на якійсь одній зі стін. Найкраще, якщо ваша вбиральня має високі стелі, тоді експеримент точно вийде вдалим.

Більше, ніж ванна, тут вітається душова кабіна з низьким піддоном. Стіни в цьому проміжку можуть декоруватися інакше – наприклад, мозаїкою. Серед відтінків тут стильно виглядатимуть пісочний, чорний, відмінно виглядатимуть сталеві відливи. Тому вам підійде раковина з тумбою, у якій сама раковина зроблена зі сталі. Непогано буде виглядати і керамічний варіант, якщо ви оберете цікаву накладну модель.

Дуже важливо підібрати не тільки красивий зовнішній вигляд виробів, а й високої якості. Віддавайте перевагу підвісну сантехніку, це на сьогодні дуже актуально. Потрібно сказати і про меблі.

Краще за все будуть виглядати дерев’яні предмети інтер’єру. Замінити їх можна пластиковими шафками, якщо дерев’яні моделі ви не зможете підібрати. Зверніть увагу на освітлення, адже для лофт воно буде характерним. У магазинах ви зможете підібрати лампочки, які підходять саме під це оформлення, вони виглядають дуже стильно.

Любителям модерну

Більш простим за своїм оформленням буде модерн. Зате тут є можливість використовувати всілякі новинки. Раковина з тумбою, як і інша сантехніка, повинна мати незграбні форми. Підберіть найсучасніші змішувачі. Варто підібрати дзеркало для ванної в оригінальній рамі. Виберіть йому до пари кілька фотографій, які одночасно будуть стильними аксесуарами.