Коли Ви приступаєте до ремонту, обов’язково виникає питання складності вибору потрібних матеріалів. Якщо Ви вибираєте варіант для стелі у ванній, то тут вибір відразу трохи звужується.

До того як почати роботи, потрібно провести попередню (і правильну!) підготовку поверхонь. Обов’язково акуратно вирівняйте стельову поверхню, обробіть її ґрунтовкою і шпаклівкою. Згодом можна також покрити лакофарбовим складом стелю кімнати (і спеціалізованої, стійкої до вологи, фарбою).

Також можна розглянути варіант підвісної стелі для ванної кімнати. Він буває двох видів:

  • підвісним;
  • або плиткової конструкції.

У першому випадку спеціалізований конструкційний каркас збирається і підвішується. Отже, в нього легко вбудувати плитки. У другому ж варіанті на стелю кімнати закріплюють раму, на яку насаджують гіпсокартонні листи.

Перед самою роботою неодмінно обробіть поверхню антисептиком.

Також можна встановити на стелю приміщення і сучасні підшивні конструкції. У такому варіанті не застосовуються підвісні елементи. Правда, Ви будете досить обмежені у виборі стельових освітлювальних приладів.

Натяжна стеля кімнати є найбільш дорогим варіантом. Він, типово, може бути пластмасовим або поліефірним. Полотно натягують на легкі алюмінієві рейки. Після цього полотно міцно кріпиться.

Виробники вважають, що натяжна стеля приміщення зможе зберегти Ваш ремонт, якщо Вас затоплять сусіди зверху.

В процесі вибору варіанта стельової система, віддавайте явну перевагу натяжних стель (або стелях підвісного типу). Особливо якщо поверхня має суттєві нерівності. Якщо стельова поверхню практично досконала, то краще вибрати просту фарбування.