Ключовим моментом при ремонті ванної кімнати є комплексний підхід до поетапного планування робіт.

Щоб уникнути складнощів, які не стикувань і зайвих фінансових витрат раціонально на найпершому етапі підготовки до робіт скласти дизайн-проєкт майбутнього об’єкта.

Він повинен включати абсолютно всі аспекти передбачуваних заходів, починаючи від демонтажних робіт і вивезення будівельного сміття, і закінчуючи втіленням дизайнерських ідей по обробці і декорування всього приміщення.

Заздалегідь запланований ремонт ванної під ключ, виконаний відповідно до детальних вказівок дизайн-проєкту, дозволить суттєво скоротити часові рамки виконуваних робіт, уникнути можливих помилок, а також скласти більш детальний кошторис, яка покликана убезпечити господаря квартири або будинку від непередбачених витрат.

Як правило, ремонт ванної під ключ начитається з демонтажу старих комунікацій, облицювальної плитки, електрообладнання, а також старих покриттів підлоги, стелі і стін.

Добре виконаний демонтаж і очищення поверхонь дозволить більш якісно підготувати їх до подальшого вирівнювання, що вкрай важливо при грамотному ремонті ванної кімнати, що виконується самим ретельним чином.

Не менш важливим аспектом всього ремонтного комплексу робіт є перевірка старої електропроводки і, при необхідності, заміна її новою.

Слід також підключити точки живлення електроприладів та освітлення, пам’ятаючи про те, що вони зобов’язані бути у вологостійкому виконанні.

Сантехнічні роботи, демонтаж старих трубопроводів, установка нових систем – надзвичайно важливий і відповідальний етап ремонту ванної кімнати.

Від якості їх виконання будуть залежати не тільки естетична і практичного боку готового об’єкта, а й приватна зручність господаря.

Вирівнювання поверхонь стелі, стін і підлоги ванної кімнати, а також підготовка під майбутнє покриття необхідно виконувати скрупульозно, з регулярною перевіркою площини і відповідності осях основних вимірів.

З урахуванням характеру планованої обробки покриття, будь то фарба, фактурна штукатурка, керамічна плитка, мозаїка або інші доступні варіанти, здійснюється і підготовка поверхні з нанесенням на неї спеціального просочення, ґрунтовки або інших матеріалів.

Оздоблювальні роботи – один із завершальних і надзвичайно відповідальних етапів ремонту ванної під ключ. Саме обробка в самій істотній мірі вплине на дизайн інтер’єру приміщення, його стиль і загальне враження.

Колірна гамма матеріалів, їх якісні та естетичні характеристики підбираються відповідно до дизайн-проєктом і особистими уподобаннями господаря. Все для ванної кімнати можна придбати в спеціалізованому магазині.

Потім проводиться установка сантехнічного фаянсу, ванни або душової кабінки та іншого необхідного насичення кімнати, а елементи декору довершать ремонтні роботи як останній штрих цілого комплексу найсерйозніших заходів.

Так, ремонт ванної під ключ може стати успішним і не дуже обтяжливою подією в кожному будинку за умови, зрозуміло, методичного та грамотного підходу.