За якими критеріями варто підбирати кондиціонер в квартиру?

Типи систем кондиціонування

Щороку з приходом літа попит на кондиціонери різко зростає. А відповідно зростають і ціни. Тому, найкраще, подумати про таку важливу покупку заздалегідь, наприклад, взимку. На сьогоднішній день у продажу є стільки різних моделей і типів кондиционеров Одесса, що буває дуже важко зупинитися на якомусь одному конкретному. Тому, перед тим, як вирішити, який кондиціонер вибрати в квартиру, необхідно з’ясувати деякі необхідні дані, такі як площа приміщення, проблеми, які повинен буде вирішити кондиціонер і інше.

Визначаємося з типом обладнання

Вибираючи кондиціонер, перше на що необхідно звернути увагу – це можливість його внутрішньої установки. Системи, які монтуються зовні житлового приміщення, через свою громіздкість, не завжди вдається коректно установіть.Віди кондиціонерів, які використовуються для кондиціонування квартир і приватних будинків діляться на три основних види:

  • спліт-системи для настінного монтажу;
  • кондиціонери касетного типу;
  • кондиціонери мобільного типу.

Ці типи кондиціонерів є найпоширенішими.

Спліт-системи для настінного монтажу

Такі кондиціонери характеризуються такими ознаками:

  1. можливістю установки практично в будь-яких приміщеннях житлового типу;
  2. мають функцію нагріву;
  3. виробляють мінімум шуму;
  4. виконують якісну фільтрацію повітря;
  5. мають широкий модельний ряд.

До недоліків можна віднести той факт, що подібні системи показують оптимальний функціонал в невеликих за площею приміщеннях. При установці їх на великих площах спостерігається нерівномірне охолодження і прогрів повітря. Купуючи таку систему варто це враховувати. У плані ціни вона обходиться близько 7,5 тисяч гривень за 20 квадратних метрів. У цю суму входить і вартість установки.

Ці системи найбільш популярний вид систем кондиціонування для житлових приміщень. Класична схема настінної спліт-системи складається з двох блоків. Перший призначений для внутрішнього монтажу, другий, для внутрішнього. Відстань між фасадним блоком і встановлюються всередині може досягати 20 метрів.

У ряді випадків, коли необхідно обслужити кілька кімнат або велике за площею приміщення, внутрішніх блоків може бути кілька штук. При цьому, всі вони з’єднуються в єдину систему з єдиним зовнішнім блоком.

Спліт-система – досить складний побутовий прилад. Як заборника тепла або холоду в них використовується не повітря, а фреон. З цієї причини відповідь на питання – як вибрати спліт систему наступний – за порадою фахівця.

Тільки після консультації з професіоналом можна підібрати оптимальний варіант. З цієї ж причини монтаж таких систем слід довіряти тільки відповідним фахівцям. Це вбереже від помилок в розрахунках і Рабаті, і збереже гарантійне обслуговування.