Бензиновий генератор являє собою міні-електростанцію, обладнану двигуном, що працює на бензині. При включенні установки бензин з паливного бака потрапляє в камеру внутрішнього згоряння, де спалахує під впливом іскри. Теплова енергія, яка вивільняється в процесі горіння, перетворюється в електричну і подається споживачеві. Таким чином, при правильному підборі бензогенератор для будинку здатний стати справжньою панацеєю: Ви забудете про те, що бувають відключення електроенергії і її різкі перепади.

Сучасні установки для експлуатації в побуті досить компактні і легкі. Вони не займуть багато місця, а при необхідності їх можна легко перемістити. Залежно від цілей придбання, їх потужність варіюється в діапазоні від 1-го до 15-ти кВт.

Як вибрати бензогенератор для дому?

Вирішивши купити генераторы Бригадир для дому, зверніть увагу на їх потужність:

  • Якщо Ви шукаєте установку для мобільного використання, Вам вистачить 1-1,5 кВт;
  • Для забезпечення електроенергією невеликого заміського будинку, досить 2-4 кВт;
  • Якщо потрібно забезпечити енергопостачанням великий заміський будинок або котедж, потрібно 5-15 кВт.

Для того, щоб правильно розрахувати потужність установки, потрібно знати наступне:

  • кількість і потужність приладів, які будуть працювати від генератора;
  • коефіцієнт пускового струму кожного з приладів.

Для того, щоб виключити високі навантаження на генератор і продовжити термін його експлуатації, потрібно враховувати запас потужності в 20%. Формула, за якою здійснюються розрахунки, – наступна:

  • потужність холодильника – 0,3 кВт × 3,3 (коефіцієнт пускового струму) = 0,99 кВт;
  • потужність телевізора – 0,08 кВт × 1 (коефіцієнт пускового струму) = 0,08 кВт;
  • потужність двох стоваттних ламп – 0,2 кВт × 1 (коефіцієнт пускового струму) = 0,2 кВт.

Склавши докупи всі ці показники, отримуємо: 1,27 кВт + 0,25 кВт (20% резерву) = 1,52 кВт. Таким чином, досить буде установки потужністю від півтора до двох кіловат.

Кількість фаз

Бензинові генератори представлені одно- і трифазними установками. Для того, щоб визначити, яка саме Вам потрібна, слід точно знати, які прилади будуть підключені до обладнання. Так, для домашньої побутової техніки буде достатньо однієї фази – але якщо Ви плануєте підключати насос або зварювальний апарат, будуть потрібні три фази.