Хто з нас не мріє зробити свій будинок більш затишним, сучасним і комфортним, зробити це можна за допомогою якісних і зручних меблів, адже вони і є запорукою затишку домашнього вогнища.

У кожній кімнаті своя неповторна атмосфера, щоб все в інтер’єрі було гармонійно, для кожної кімнати потрібна своя меблі, що відповідає всім вимогам приміщення і його дизайну. Не одна кухня не обійдеться без кухонного гарнітура і обіднього столу, як і жодна вітальня не буде повноцінною без зручного дивана, і, звичайно ж, ні в одній спальні не буде комфортно без зручного ліжка.

Що потрібно враховувати, вибираючи меблі? Перше – це якість меблів, мало того, що вона буде просто красивою і сучасною, меблі повинна бути ще й зручною, функціональною, а матеріали, з яких вона виготовлена, повинні бути міцними. Тільки з огляду на ці характеристики, можна вибрати меблі, які прослужать десятки років і буде радувати око. В іншому випадку меблі не прослужить довго.

Є кілька моментів, які потрібно враховувати, купуючи меблі:

– Дизайн кімнати і її стиль потрібно. Меблі повинна бути такого ж стилю, як і приміщення.
– Звертати увагу на прошивку меблів. Меблі буде довговічною, якщо прошита подвійним швом, тому як вона постійно піддається механічним впливам і тканини повинні бути міцними, здатними витримувати ці навантаження.
– Шви повинні бути рівними.
– В комплект меблів повинні входити знімні чохли, якщо їх немає, потрібно придбати чохли окремо. Чи не накриті диван або крісло швидко втратять свій первинний вигляд.
– У меблів важливі не тільки на фасад, а й тильна сторона, нерідко виробники намагаються заощадити і роблять задню стінку меблів неякісної, зі шматків матеріалу і з поганою обробкою.
– Також необхідно перевірити всі стики і з’єднання меблів. Якісні меблі відрізняється хорошими сполуками, в них немає залишків клею, цвяхів, що стирчать. Всі шви рівні, з’єднання не бовтаються і кріплення міцні.

Важливим показником у виборі меблів є її екологічність, потрібно вимагати всі сертифікати якості у продавців, в яких будуть вказані матеріали, з яких зроблена меблі, її виробник, основні параметри. Меблі повинні бути безпечними і нетоксичного, якщо продавець відмовляється надати документи, такі меблі брати не варто.

Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, можна з легкістю придбати необхідні меблі.