Останніми роками все більшої популярності набувають шафи-купе. Вони відрізняються великою компактністю та місткістю, красивим та сучасним дизайном. Шафи-купе призначені для зберігання постільної білизни, одягу, книг, взуття тощо.

Напевно, вже немає таких виробників меблів, які не виготовляють шафи для вітальні. Придбати їх можна практично у будь-якому меблевому магазині. Вартість варіюється в залежності від основного матеріалу, фурнітури та оздоблення.

Купуючи шафу-купе в готовому вигляді, не варто забувати, що вона може просто не підійти у ваш інтер’єр або просто не підійти розмірами. Витративши багато часу на підбір гідного варіанту, ви швидше за все дійдете висновку, що краще зробити його на замовлення.

Меблеві компанії та фірми, що виготовляють меблі на замовлення, враховують усі можливі нюанси та виконують виріб в індивідуальному порядку, орієнтуючись на смаки клієнта.

Якщо шафу-купе необхідно вписати в задане місце, то в індивідуальному порядку це зробити простіше. Необхідно визначитися з розмірами, так само можна замовити модель заввишки під стелю або на рівні дверного отвору. Ваша дизайнерська фантазія може розгорнутися у повному обсязі.

Шафа-купе можна спроєктувати на свій смак, щоб він поєднувався із загальним дизайном приміщення. Головне, необхідно врахувати ергономічність таких меблів, де шафи-купе займають лідируючі позиції. Головним завданням для вас буде правильно сформувати внутрішню наповнюваність шафи.

Для економії простору квартири можна використовувати модель вбудованого типу, яка також виготовляється за індивідуальним замовленням. При цьому треба врахувати всілякі ніші, порожні кути квартири.

Вбудовані шафи купе мають різне функціональне призначення. Їх можна розташовувати як у кабінетах, так і в спальнях, дитячих та передпокоях, їх навіть можна змонтувати на лоджіях. Вмонтовані моделі зовні не нагадують звичайні шафи.

Корпус замінюють стіни приміщення, а всередині розташована система зберігання та фасад у вигляді розсувних дверей.

Професіонали меблевого виробництва допоможуть з вибором основного матеріалу, підберуть стильне оздоблення, оберуть колірне рішення, яке максимально впишеться у квартиру та ваш інтер’єр заграє новими фарбами.

Раціональним і приємнішим буде рішення замовити шафу-купе за індивідуальними мірками, що, безперечно, підкреслить красу та особливий стиль інтер’єру.

Всі побажання клієнта будуть враховані, і квартира набуде неповторної та унікальної можливості перетворення вашого житла.