Мармур, протягом багатьох століть, з часів Стародавнього Риму і Греції, є улюбленим матеріалом для різних інтер’єрних рішень. Мармурові сходи, справжній кам’яний витвір мистецтва, є архітектурним шедевром, дуже чарівним.

Ось чому мармурові сходи – бажана конструкція в кожному житловому будинку. Багатство колірної палітри і достаток можливих конструкцій, представлених в електронному каталозі виробів, можуть здивувати кого завгодно.

Сучасні споживачі вибирають благородний мармур для обробки сходових прорізів саме тому, що дизайнери можуть втілити будь-який найвимогливіший каприз в оформленні сходових прорізів.

Цьому естетичному і довговічного матеріалу не страшні ніякі навантаження, міцність мармурових сходів така, що конструкція може послужити сотню років.

Ще до недавнього часу, сходи з мармуру були поширеним явищем в приватних будинках, але зараз популярність натурального матеріалу зростає з геометричною прогресією, його використовують повсюдно, де є підвищена вологість повітря, він не ковзає, що вкрай важливо з точки зору безпеки.

Виробництво безшовних ступенів за розмірами сходового отвору часто використовують в конструкціях, що знаходяться зовні приміщення.

Підвищена зносостійкість до механічних впливів навіть при самій тривалої експлуатації допоможе зберегти початкову цілісність матеріалу. Камінь прогрівається досить швидко і зберігає тіло протягом тривалого часу.

Мармурові сходи в інтер’єрі все частіше утворюють чудовий тандем з металом, кованими елементами, литтям.

Безперечно, що при створенні інтер’єру важлива кожна деталь. Саме сходи з мармуру, здатна кардинальним чином змінити вигляд приміщення і стати предметом гордості успішних господарів будинку.

Працювати з мармуром під силу лише справжнім фахівцям своєї справи, оскільки обробка із застосуванням мармуру є складним і трудомістким процесом, результатом якої буде благородство, елегантність і розкіш вашого житлового приміщення, перетворене за допомогою мармурової «родзинки».