Створюючи інтер’єр свого житла, незалежно від площі та фінансових можливостей, майже всі люди орієнтуються на основні цінності, які забезпечують функціональність, комфорт і затишок.

Крім того, для більшості людей мають істотне значення світові дизайнерські тенденції, які щороку визначають дизайнери і виробники.

Точно так же, як і в моді, в дизайні інтер’єру існують свої тенденції, які переживають свій розквіт і занепад.

Як випливає із заяв іменитих дизайнерів в інтер’єрах квартир і будинків в 2020 році знайдуть своє продовження тенденції минулого року. У всьому переважатиме стабільність – починаючи від якості матеріалів і закінчуючи технологічними рішеннями.

Так само, як і в минулому році, як і раніше зберігається тенденція віддавати перевагу натуральним матеріалам і класичних рішень.

Домінантою в цьому році будуть виступати класичний синій колір, який несе в собі спокій і впевненість. саме ця колірна гамма буде домінувати в пропонованих предметах інтер’єру і стилістичних рішеннях.

“Успішність інтер’єрного рішення полягає в тому, щоб використовувані тональні тенденції використовувалися побічно, в ретельно відібраних оздоблювальних матеріалах або їх комбінації. Буквальне виділення актуального тони в даному випадку не прийнятно.

Наприклад, в представлених нижче апартаментах в обробці стін використані металеві панелі, які при обробці оформлені актуальними відтінками від темно-фіолетового і темно-синього до чорного “, – зазначає дизайнер.

З кожним наступним поколінням люди стають все більше орієнтовані на використання сучасних технологій в повсякденному житті, і тенденції показують, що такий і сучасний інтер’єр.

Найбільш яскравим прикладом є клімат вдома і управління освітленням з використанням наявних можливостей.

“Йдучи в ногу з останніми тенденціями, квартира доповнюється декількома світильниками, які відрізняються сучасним дизайном і високими технологіями.

Ці лампи можна регулювати – включати, вимикати, змінювати інтенсивність світла і тіні – за допомогою ручного регулювання або додатки в смартфоні “.

Також в цьому році продовжить свій переможний марш природна. Люди все більше хочуть в своїх оселях відчути близькість природи, як в буквальному сенсі – у виборі місця проживання, так і побічно, віддаючи перевагу при облаштуванні житла натуральним матеріалам, як, наприклад, дерево, камінь, скло, метал.

Особливо в проектах, розташованих в міському середовищі, відчувається тенденція частіше вибирати, наприклад, шпалери з джунглями, а також інших різних рослинних або тваринних мотивів.

Малюнки при цьому використовуються не такі абстрактні, як раніше. Шпалери з соковитим, яскравим дизайном повертаються в інтер’єрі як акцент, а не як фон.

Також буде зростати частка кімнатних рослин в дизайні інтер’єру – вони служать не тільки як декор, але і гарантують гарну якість повітря.

Нарешті, слід зазначити, що інтеграція актуальних тенденцій в дизайні завжди була важливою. Однак не менш важливим аспектом, про який варто подбати облаштовуючи житло, це тривалість його використання.

Балансуючи на здоровому глузді і актуальності теми, можна створити інтер’єр, який не набридає навіть протягом декількох років.

Саме тому в цьому році варто вкладати кошти в проекти, які можуть похвалитися довговічністю – в повсякденному житті це цінується найбільше.