В даний час життя багатьох людей проходить в досить швидкому темпі – там треба встигнути, туди треба збігати. Зупинитися протягом дня практично ніколи.

Тільки повертаючись додому після трудового дня можна знизити темп і дозволити собі розслабитися, а для цього потрібна відповідна атмосфера спокою й умиротворення.

Допомогти в цьому можуть кімнатні рослини. Своїм привабливим зовнішнім виглядом вони доставлять естетичну насолоду, а їх здатність очищати повітря подарує комфортний мікроклімат.

Флористичний декор

Декоративні кімнатні рослини додадуть атмосферности як в класичний, так і в романтичний інтер’єр. Роль рослин в оформленні житла важко переоцінити, особливо коли вони гармонійно вписані в навколишній простір.

Правильно підібрані кімнатні рослини не тільки наповнять ваш будинок частинкою живої природи, а й допоможуть розставити цікаві кольорові акценти, а також наповнять кімнати ароматами свіжості.

Декоративні рослини здатні гармонізувати будь-який інтер’єр. З їх допомогою можна і кут перетворити, і порожнечу заповнити, і використовувати в якості художньо-естетичного акценту.

Мистецтво квіткового декорування

Для створення гармонійного інтер’єру за допомогою кімнатних рослин вам не знадобляться жодні таємні знання. Головне, це дотримання нескладних дизайнерських правил і ваше життєвий простір перетворитися:

1. Високорослі і сильно облистнені екземпляри найкраще розміщувати в самій просторій кімнаті, де вони не будуть конкурувати з господарями за вільну площу.

2. Є бажання відтінити якийсь куточок в квартирі або будинку, тоді розташуйте там красивоцветущєє рослина з яскравим забарвленням або декоративним листям.

3. Місця більше, ніж достатньо? Тоді обладнайте групову композицію з рослинами різної висоти, але обов’язково зі схожими умовами виростання.

4. Використовуйте стінну нішу, як подіум для вашого зеленого улюбленця. Для більшого ефекту можна змонтувати в ніші світлодіодне освітлення. Тим самим ви отримаєте вечірній акцентное “пляма” в інтер’єрі.

5. Придбайте оригінальні керамічні горщики і кашпо для квітів, які доповнять інтер’єр своїм цікавим дизайном.

При флористичному оформленні орієнтуєтеся на власний смак, а не на модні тенденції. Квіти у вашому домі повинні викликати у вас максимум позитивних почуттів та емоцій.