Гіпсова ліпнина з’явилася не одне століття назад, але досі користується популярністю при реалізації різних інтер’єрних рішень.

Професійно виконані гіпсові елементи, грамотно розташовані в інтер’єрі здатні в значній мірі перетворити навколишній простір, підкресливши наявні гідності і стилістику.

Крім того, ліпнина з гіпсу прекрасно справляється і з коректувальною завданням. З її допомогою можна візуально змінити геометрію кімнати, приховати недоліки на стелі і стінах, а також додати приміщенню об’ємності.

Гіпсові елементи – це прекрасне доповнення до загального стильового оформлення. А їх різноманітність дозволяє використовувати їх в інтер’єрах будь-якої спрямованості – від класики до сучасності.

Ліпниною можна оформити практично всі функціональні частини кімнати – стеля, стіни, віконні та дверні прорізи, барні стійки, камінні портали, ніші, арки та ін.

Розглянемо використання тих чи інших елементів з гіпсу в интерьерном оформленні.

Потік найчастіше піддається декоруванню ліпниною. І якщо раніше таку розкіш можна було зустріти тільки в палацах і багатих садибах, то тепер ліпнину можна зустріти і в віталень, і в спальнях, і в передпокоях, і кухнях.

У класичному варіанті на стелі переважно застосовують білу ліпнину, але не рідко можна зустріти варіанти з художнім розписом, золотий тонуванням, патинуванням опуклих деталей.

Вибираючи і монтуючи ліпнину з гіпсу не забувайте про пропорційності декоративних елементів. Так як масивні елементи захарастить невеликий простір, а надто дрібні деталі загубляться на тлі великої площі.

Як ви бачите вибір гіпсових елементів для декорування дуже великий, що дозволяє створити інтер’єр з індивідуальним дизайном.

Якщо ви не знайдете нічого підходящого з представленого на ринку асортименту, то завжди можете скористатися послугами з виготовлення гіпсового декору за індивідуальним ескізом.

Додаючи в інтер’єр своєї квартири або будинку ліпнину з гіпсу, ви наповнюєте його розкішшю і оригінальністю. Цей декор дозволяє дати волю своїй фантазії.

Вдалого вам втілення неординарних задумів в своєму інтер’єрі!