Сучасна людина все частіше використовує технологію еко декорування для створення домашніх та офісних інтер’єрів – додати в простір можна не тільки текстиль з натуральних матеріалів, а й справжню флору, яка буде не тільки радувати око, але і освіжати простір завдяки своїм природним функціям. Вертикальне озеленення є інноваційним дизайнерським ходом, який дозволить вашому будинку «дихати».

Тепер садові культури і живоплоти актуальні не тільки на свіжому повітрі, але і в закритому приміщенні – пристрої куточок релаксу в вашому домі, організувавши прямо на стіні ексклюзивну фіто композицію. Така зона стане відмінним місцем для відпочинку від мобільних девайсів, комп’ютера і телевізора – споглядати таку живу картину одне задоволення, особливо в тандемі з заспокійливою музикою.

Як виглядає вертикальне озеленення? Такий формат декору призначений просто для прикраси, а також корисний для зонування простору – щоб грамотно створити цілісну композицію, яка б вписувалася в загальний стиль інтер’єру, вам буде потрібно допомогою фіто дизайнерів. Фантазія еко консультантів не знає кордонів – це може бути повноцінної зеленою стіною, яка нагадує своїм видом справжні джунглі, оформлення озелененням арки, або точковий декор.

Цікавою ідеєю стане прикраса стін фіто картинами – живі рослини очищають повітря, створюючи тим самим офортний мікроклімат. Рослини дійсно залишаються живими, адже в фіто стіну буде прокладена справжня система поливу – так природні мотиви будуть довгий час зберігати свою свіжість і первозданний вигляд. Ефектні фіто картини стануть яскравим акцентом в вітальні – можна створити ціле панно, або скомбінувати «зелені» модулі з реальними зображеннями.

У сегмент послуг по вертикальному озелененню також входять кашпо – вони більш скромні в порівнянні з фіто стінами, але все ж не поступаються по споживчому попиту. Вибір фіто декору залежить від планування простору і його метражу – за такими аксесуарами потрібно правильно доглядати, і з цим ділом можуть допомогти профі з сервісного обслуговування.