Цинкування – це процес, при якому на сталь наноситься захисний цинковий бар’єр для захисту її від умов навколишнього середовища.

Оцинкований сталевий дріт виходить зануренням раніше виготовленої сталевого дроту в рідкий цинк. Таким чином, назва продукту відомо як оцинкований дріт.

Цинк – це речовина, яка захищає сталевий дріт. Як відомо, оцинкований дріт і оцинкована сітка – це продукт, що підходить для зовнішнього використання. Так як же зробити цей оцинкований дріт придатним для зовнішнього використання? Як його можна використовувати багато років без зносу і корозії? Відповідь на це питання криється в цинку.

Які властивості оцинкованого дроту?

Як ми згадували вище, оцинкований дріт має багато переваг і приємних особливостей. Тепер давайте розглянемо властивості оцинкованого дроту в матеріалах:

  • Процес гальванізації захищає сталь від окислення.
  • Сталеві дроту, захищені від окислення, мають більш тривалий термін служби.
  • У вас є садовий паркан, який стійкий до кліматичних умов і підходить для зовнішнього використання.
  • Вага або товщина цинкового покриття визначається з урахуванням середнього терміну служби дроту, типу і вартості середовища, якої буде піддаватися дріт.
  • Люди, які хочуть купити оцинкований дріт для садового паркану, роблять вигідне вкладення.
  • Виробляється з використанням нешкідливих для здоров’я матеріалів.
  • Чудова захисне покриття, що запобігає іржу і корозію.
  • Гаряче цинкування є ефективною формою захисту від корозії металу, особливо використовуваної для установок в промисловості металевих конструкцій.

Де використовується оцинкований дріт?

Область застосування оцинкованого дроту досить широка. Особливо часто вона використовується в різних областях, таких як зведення теплиць, захист сільськогосподарських земель, виготовлення дротяних огорож. Найбільш використовувана область – виробництво дротяних огорож.

Крім того, може бути зроблено покриття ПВХ на оцинкованому дроті. Це збільшує міцність проводів в кілька разів. Звичайно, ціни на дріт з покриттям з ПВХ і оцинкований дріт різні. ПВХ покриття може бути зеленим. Це дуже підходящий колір для садового паркану. Якщо ви шукаєте садовий паркан, ви можете вибрати оцинкований паркан або огорожу з ПВХ покриття.