Пресотерапія (або лімфодренаж, пневмомасаж) – це популярний апаратний вид масажу, який проводиться за допомогою дозованого стисненого повітря. Безпосередньо від косметологічного апарату у спеціальний костюм подається повітря і воно може впливати як на все тіло людини, так і на окремі його частини. Це можуть бути руки, ноги, а також поперек, живіт та інші частини тіла.

Інтенсивність та час тиску регулюється апаратом. Больових відчуттів при правильно підібраних навантаженнях пацієнт не відчуває. Навпаки, тілом розливається тепло, м’язи розслабляються. До речі, якщо ви хочете купити апарат для корекції фігури, то радимо перейти за посиланням вже зараз.

Показання та ефект від пресотерапії

Лімфатична система виконує найважливіші функції в організмі людини: бере участь у виведенні токсинів, позбавленні набряку, очищенні організму, а також активізує обмін речовин та імунну систему. Під дією деяких патологічних процесів або принаймні старіння організму лімфа застоюється. В результаті з’являються як загальні захворювання, так і локальні проблеми, наприклад целюліт. Пневмомасаж розганяє лімфострум, завдяки чому можна запобігти багатьом проблемам. Вплив імпульсами активізовує кровообіг та різні обмінні процеси на клітинному рівні.

Відбувається насичення органів та тканин киснем та поживними речовинами. З організму виводиться зайва рідина та токсичні речовини. Забезпечується довготривалий спазмолітичний ефект. Пацієнти вже після першої процедури повідомляють про підвищення настрою та поліпшення загального самопочуття, зняття втоми та приплив сил. Повний курс пневмомасажу підвищує стійкість до стресів та зміцнює імунітет, тобто веде до загального оздоровлення всього організму.

Види пресотерапії:

 1. Комплексна – вплив на все тіло, у спеціальному костюмі.
 2. Вибіркова – локальний ефект на проблемні зони, в окремих манжетах.

Результати після пресотерапії:

 • пацієнт відчуває бадьорість та приплив сил;
 • зникають набряки й в результаті зменшуються об’єми тіла;
 • відбуваються зміни на рівні лімфообігу та кровообігу в позитивну сторону;
 • запускається процес детоксикації організму;
 • відбувається зміцнення імунітету;
 • уповільнюються процеси старіння шкіри, покращується її тонус;
 • зменшується ризик утворення тромбів.

Переваги пресотерапії

Під час лімфодренажу відсутні болі, і вона добре поєднується з іншими процедурами, тому пресотерапія може стати частиною оздоровчого spa пакета послуг. Процедура не вимагає особливої ​​підготовки та проста у проведенні. Оскільки вона має невелику кількість обмежень, її можуть проходити люди з протипоказаннями для лікування ультразвуком, мануального масажу, електрофорезу.

Як вибрати апарат для пресотерапії?

Пресотерапія є популярною процедурою, і перед фахівцями часто постає питання, який апарат для пресотерапії і лімфодренажу ніг найкращий. У каталозі спеціалізованого інтернет-магазину ви знайдете обладнання провідних міжнародних брендів.

Переваги пропонованих апаратів:

 • сертифікована техніка останнього покоління від найвідоміших брендів;
 • багато режимів та функцій, ефективні протоколи лікування;
 • безпека та фізіологічність дії;
 • регульована швидкість компресії та декомпресії манжет;
 • висока результативність процедур.