Комфортний сон – це те, що потрібно і важливо кожній людині, а щоб сон був ще здоровим, потрібно знати деякі тонкощі при виборі меблів, і, зокрема, матраців.

Якщо ви хочете купити хороший матрац, то при виборі виробу варто звернути увагу на наступне:

  1. Товщина – вона має бути не менше 30 см – це оптимальний розмір для продукції даного призначення, адже якщо матрац буде тоншим, то спати на ньому буде некомфортно.
  2. Розмір – це важливий параметр, від якого залежить, поміститься чи ні обраний вами матрац у заглиблення ліжка.
  3. Наявність або відсутність пружин – залежно від майбутнього господаря – безпружинний матрац ідеально підійде для дитячого ліжечка, матрац з пружинами – це ортопедична допомога для будь-якого хребта.
  4. Матеріали виготовлення – вибираючи виріб, необхідно віддавати перевагу лише натуральним матеріалам. Вони забезпечують захист від мікробів, пилу та алергії. А спеціальний склад, яким просочують тканину, забезпечує вологостійкість.
  5. При виборі матраца потрібно переконатися, що виробник чи продавець пропонують вам справжній та оригінальний виріб.

Слід зазначити, що виробництва – це найважливіший крок під час створення цих предметів. Порушивши технологію, виробник може створити продукт, який негативно позначиться на здоров’ї споживачів, отже, останні мають право на відшкодування своїх втрат.

При виготовленні, наприклад, матраців з додатковим набором незалежних пружин, використовується спеціальний склад – метал, який не руйнується і не створює статичну електрику, яка є небезпечною для людського організму.

Такі матраци немає як тимчасових, і параметрів навантаження на виріб. Єдине, що потрібно враховувати – це те, що є максимально допустимою маса, яку може витримати виріб.

Матрац без пружин створюється на основі спеціального матеріалу у вигляді еластичного блоку, який має гранично допустиму масу – від 80 до 100 кг.

Тут часто використовують такі матеріали, як латекс натурального походження або кокосове волокно, які сприятливо впливають на загальний стан людського організму.