Комод у спальні виступає не тільки для краси та доповнення інтер’єру, але й місцем, де можна зберігати особисті речі, користуватися ним замість підставки під телевізор.

Вони повинні бути зручними та гармонійно вписуватися в загальний інтер’єр.

Різновиди комодів для спальної кімнати

Такий предмет інтер’єру можна розміщувати у вітальні, дитячі кімнати, передпокій і навіть у ванній, але в основному їх ставлять у спальних кімнатах для зберігання одягу та нижньої білизни. Комоди можуть відрізнятися за наповненням, матеріалами та зовнішнім виглядом. У комодах найчастіше зберігають постільну та нижню білизну, одяг, аксесуари, косметику і навіть книги. Так як зверху у нього плоска поверхня, то її використовують для телевізора, як туалетний столик, для сповивання дитини або навіть замість дошки для прасування.

Комод повинен не просто розміщуватися за розмірами в кімнаті, але також добре вписуватися в дизайн і не виділятися на тлі інших меблів. Також важливо дотримуватися загальної стилістики в кімнаті. Господарям варто враховувати, що для відкриття ящиків необхідно багато місця, тому навколо нього має бути простір та вільний доступ. Господині має бути зручно підійти до нього, відкрити будь-яку скриньку та дістати потрібну річ. Від цього варто відштовхуватися, при виборі розмірів комода. Вибір габариту комоду також залежить від призначення. Якщо у ньому планується зберігати косметику та дрібні речі, то можна брати мініатюрні моделі з кількома ящиками.

Форма меблів залежить не тільки від призначення, але і дизайну кімнати. Традиційними вважаються прямокутні комоди. Вони можуть бути високими та низькими, і тут дизайнери рекомендують наступне: для невеликих кімнат вибирати високі комоди, а для великих просторих приміщень, навпаки, низькі. Для економії місця існують г-подібні комоди та спеціальні для розміщення в кутах кімнати. Вони стануть чудовим рішенням для оформлення невеликих спалень. Кутовий комод займе мінімум місця і виконати одразу два завдання: місце для зберігання одягу, а також поставити на нього телевізор або навіть робоче місце для комп’ютера.

Незвичайно виглядають радіальні комоди або вироби із закругленими кутами. Такі моделі відмінно доповнять інтер’єр, а також максимально безпечні, якщо в будинку є діти. Зазвичай такі типи обирають для дитячих спалень. Якщо господарі хочуть щось незвичайне та унікальне, то завжди можна замовити дизайнерські меблі з незвичайними формами виконання.