Навесні багато садівників – любителі планують почати будівництво будинку на заміській ділянці. І в першу чергу, хочуть поставити паркан і придбати побутівку з дерева. Відразу постає питання: Який розмір побутівки найоптимальніший з точки зору експлуатації на сьогоднішній день?

Від себе, ми рекомендуємо вибрати недорогі, стандартні розміри дерев’яних побутівок; які по довжині не перевищують 7 метрів, а по ширині 2,3 метра. Ці дерев’яні, тимчасові споруди дуже гарні для проживання будівельників під час будівництва більшого об’єкту нерухомості.

Важливою перевагою малогабаритних будівель стане їх вага і розмір. Під невеликі розміри побутівок не потрібно зводити дорогий, грунтовний фундамент. Досить встановити на блоки, з прокладанням під них тротуарних плит; природно зі створенням піщаних подушок. Єдине, якщо у Вас проблемна ділянка з нахилом і проходять поруч грунтові води; тоді можна зробити установку гвинтових паль. Нехай це дорожче, але надійніше у багато разів !!!! Замовити будь-які варіанти побутівок можна на сайті https://doma-bitovki.ru/bitovki-dachnye.

Відразу постає питання про подальше використання дачних дерев’яних побутівок. В якій якості вони будуть використовуватися потім?

ОСЬ ВАРІАНТИ ПІД МАЙБУТНЮ ЕКСПЛУАТАЦІЮ:

  • З побутівки можна зробити склад під зберігання всіляких матеріалів, речей….
  • Побутівку можна переобладнати під майстерню.
  • Побутівку можна переробити під душ, туалет і приміщення для господарських потреб; додавши перегородки, розділивши кожну секцію під своє призначення.
  • Побутівка може перероблена під гостьовий міні будиночок, літню кухню.
  • Нарешті побутівку можна перепродати, так як вона має розміри, що дозволяють її перевозити і переміщати краном – маніпулятором жоден раз.

Великі побутівки на замовлення зі збільшенням довжини і ширини

Побутівка 6х3 метра, її ми візьмемо для прикладу. Такий розмір за статистикою вважається найбільш затребуваним і популярним, і ось чому.

Побутовий дачний будиночок шириною 3 метри буде займати мало місця на ділянці. В основному побутівку з таким розміром купують люди для використання її в якості житла в вихідні дні. За зовнішнім виглядом побутівка буде схожа на невеликий, скромний, затишний будиночок з двоскатним дахом. Зрозуміло, віддавати таку побутівку для користування робочим, немає сенсу і логіки. Побутовки великих розмірів купують тільки для себе, тільки для своїх багатоцільових потреб. Всі без винятку побутівки, спочатку в базовій комплектації утеплюються мінеральною ватою товщиною 50 мм. Для проживання в зимовий час рекомендується утеплювач 100 мм, з прокладанням вітро-вологозахисних плівок.

Ціни на побутівки шириною від 3 метрів, приблизно на 30 – 40% дорожче, ніж побутівки в стандартних розмірах.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ збільшення побутівок ПО ДОВЖИНІ І ШИРИНІ:

  1. Зручність у розміщенні необхідних меблів, речей, садово – городнього інвентарю тощо.
  2. Не вимагають до себе зведення дорогого фундаменту. Досить обійтися простим блоковим або пальових фундаментом. Краще рішення, звичайно установка на гвинтові палі, так як дерев’яна конструкція з огляду на своє збільшення набирає і велику вагу.
  3. Побутівки шириною від 3 метрів будуються тільки на місці замовника. За нормативами ГИБДД, такі розміри не можна перевозити в готовому вигляді. Але, це не мінус, а скоріше плюс. Будь-яка дерев’яна побутівка хороша, коли будується на ділянці. Дерев’яна побутівка буде міцніше, стійкіше і прослужить більше, ніж та, яка перевозиться в зібраному вигляді.
  4. Можливість збільшення карниза і висоти коника даху. Зовнішні стіни при збільшених карнизах будуть менше намокати під час дощу.
  5. Якщо є розділені кімнати в побутівки, то вони більш функціональні і зручні, ніж в стандартних розмірах.

Мінусів у широких побутівок немає!