Умови та можливі вимоги до дачного більярду

Купівля більярдного столу буде приємною і легкою, якщо до неї заздалегідь підготуватися.

На які питання потрібно знати відповіді, щоб вибрати на сайті https://tt-billiard.ua/ua/biljardnye_stoly/ саме ту модель, яка буде повністю відповідати поставленому завданню?

У зимову пору року, коли на дачі не включається опалення, температура в приміщенні може істотно знизитися. Чи не зіпсується чи більярдний стіл в неопалюваному будинку? Це питання задають дачники одним з перших.

Потрібно відзначити, що деформація будь-якої деревини з часом неминуча. Це відбувається в першу чергу через залишковий тиск в масиві дерева при його сушінні. Правильно висушена деревина буде жолобитися менше. Правильний розпил та зберігання лісоматеріалів будуть знижувати до мінімуму можливі деформації.

Ідеальними умовами для більярдної кімнати є постійно опалювальне приміщення з температурою в межах 15-25 градусів за С, з вологістю не більше 60-65%.

Не можна встановлювати більярд поблизу відкритого вогню або інших джерел тепла.

Теплі підлоги провокують розтріскування опор. Більярдний стіл, виконаний з правильно висушеної деревини, буде радувати Вас довгі роки навіть в неопалюваному взимку приміщенні.

Є моделі більярдних столів, борта і каркас яких виконані з сучасних міцних синтетичних матеріалів. Такі більярди можна встановлювати навіть на вулиці, під навісом. У нашому магазині представлений широкий вибір більярдних столів, які ідеально підійдуть для установки на дачі.

Підстава ігрового поля може бути виконаною не тільки з каменю (природного або штучного), але і з ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита), ХДФ, МДФ і пластика. Столи з кам’яною основою ігрового поля досить важкі. При установці більярдного столу на другому поверсі будинку необхідно враховувати його вагу.

Розмір більярдного столу визначається довжиною і шириною відведеного під більярдну кімнату місця з урахуванням розташовується меблів.

Необхідно враховувати, що відстань між стіною і краєм ігрового поля столу має бути не менше стандартної довжини кия.

На столах для пулу грають києм приблизно 149 см., На столах від 9 футів (ігрове поле 2,54 см х 1,27 м) для російської піраміди грають києм приблизно 160 см. Наші менеджери допоможуть вибрати не тільки правильний розмір більярдного столу, але і відповідну модель для установки на Вашій улюбленій дачі. Звертаємо увагу, що в асортименті нашого магазину є поля для тенісу і обідні кришки на більярд.

Для комфортного проведення дозвілля ми пропонуємо великий вибір не тільки більярдів, але і маємо в своєму розпорядженні великим асортиментом інших ігрових столів. У нашому магазині за низькими цінами можна підібрати і купити настільний футбол для дітей і дорослих різних вікових груп і рівня підготовки. Тенісні столи для гри в пінг-понг, аерохокей і батути. Наші менеджери нададуть повну інформацію і зорієнтують у виборі виробника і цінової категорії.