Оргскло або полікарбонат: сфери застосування

У повсякденному житті ви не раз стикалися з такими матеріалами, як оргскло і монолітний полікарбонат, адже на сьогоднішній день вони знайшли широке застосування в багатьох сферах.

Дуже часто ці матеріали порівнюють, так як вони дійсно схожі не тільки зовні, також схожі і сфери їх застосування. Обидва матеріали мають свої переваги і недоліки, а якщо їх знати, ви легко зможете підібрати матеріал, придатний саме для ваших потреб.

Оргскло або монолітний полікарбонат

Технічні спеціалісти https://msk.polygalvostok.ru/ з радістю проведуть порівняння оргскла і монолітного полікарбонату, розкажуть вам про всі плюси і мінуси цих матеріалів і допоможуть знайти різницю між полікарбонатом і оргстеклом.

Відмінність полікарбонату від оргскла найкраще видно в порівняльній таблиці технічних характеристик.

Рідко хтось буде використовувати цілий лист оргскла або монолітного полікарбонату без обробки.

Основні сфери застосування монолітного полікарбонату:

  1. для інтер’єру (душові кабіни, балкони, кімнатні або офісні перегородки);
  2. для спорудження захисних виробів (виготовлення прозорих засобів для індивідуального захисту в мотоциклетних шоломах, головних уборах для працівників пожежних, поліцейських служб);
  3. для виготовлення захищених (антивандальних) конструкцій банкоматів, кіосків;
  4. для міського будівництва (спорудження зупинок, телефонних будок, козирків, альтанок і т.д.);
  5. для цивільного або промислового будівництва (огорожу покрівлі по периметру, облаштування перегородок хокейних арен та інших спортивних майданчиків, засклення балконів, альтанок, навісів, окремих цехів);
  6. для реклами (виготовлення світлових коробів, рекламних вивісок, великих об’ємних літер, стендів).

Оргскло або полікарбонат?

Який же можна зробити висновок, проаналізувавши обидва матеріали? Так, вони дійсно дуже схожі, мають практично однаковими характеристиками і придатні для одних і тих же цілей.

Однак, якщо в процесі використання є ймовірність, що матеріал буде піддаватися яким-небудь пошкоджень або горіння – краще зупинити свій вибір на монолітному полікарбонат, але він погано піддається лазерного різання і вимагає спеціального захисту від УФ-випромінювання.

Оргскло ж прекрасно підійде там, де важлива прозорість і високий коефіцієнт світлопропускання.

Фахівці msk.polygalvostok.ru докладніше проконсультують вас за всіма технічними характеристиками оргскла і полікарбонату і допоможуть підібрати матеріал, який відповідає всім вашим вимогам.