Завдяки поєднанню високих технічних характеристик, полікарбонат сьогодні неймовірно популярний для зведення різних споруд, особливо в приватному будівництві. Ринок, де купити полікарбонат можна сьогодні пропонує два види термопластичного полімерного матеріалу – стільниковий та монолітний. Перший лист порожнистий з багатошаровою структурою та поздовжніми ребрами жорсткості.

Використання монолітного полікарбонату, великий асортимент якого пропонує Торговый дом Вася, є поширеним для облаштування медичних, освітніх закладів, басейнів, спортзалів та торгових центрів. Більше інформації про нього можна знайти тут. Стільниковий полікарбонат найбільш популярний у приватному будівництві, зведенні споруд господарського призначення: теплиці; парники; альтанки, навіс для машини із полікарбонату козирки, укладання покрівлі.

Часто полікарбонат порівнюють з оргсклом, але у цих матеріалів є відмінності як функціональні, так і конструктивні, тому, щоб уникнути розчарувань, потрібно визначити спочатку цільове призначення виробу.

Характеристика

Полікарбонат має такі відмінні якості:

  • високу ударну міцність;
  • екологічну нешкідливість;
  • пластичність та гнучкість;
  • порівняно низьку вартість;
  • стійкість до перепадів температур.

Полікарбонат – твердий полімерний, безбарвний або кольоровий пластик, що використовується у виробництві як гранул. Полікарбонатний лист не має запаху і смаку, в нього не проникають олії, жири та бактерії. Сьогодні з цього матеріалу будують не тільки теплиці, а й стіни будівель промислового призначення.

Полікарбонат як скло прозорий, але відрізняється найкращими характеристиками до стійкості щодо механічних пошкоджень. Він пожежобезпечний, але навіть під час горіння не виділяє шкідливі токсичні речовини, отже, можна сказати, що матеріал екологічно безпечний. Важить він трохи за своєї міцності і дозволяє проводити з ним різні маніпуляції завдяки своїй пластичності.

Залежно від сфери застосування та вимог до листа структура його може бути хибною або простою. Колірна палітра виробів також широка від прозорого, бронзового до червоного та жовтого відтінку. Важливо враховувати таку особливість, що полікарбонат збільшується за високої температури у розмірах, а за низької зменшується. Помітити такі зміни людині дуже складно, але на будівництві це може позначитися не найкраще, якщо провести неправильні виміри та розрахунки.