Металопластикові вікна – це конструкції, які володіють максимальною стійкістю до атмосферних явищ та вітрових навантажень. Виробники пропонують моделі різних форм та розмірів.

Сьогодні можна замовити металлопластиковые окна, доповнені надійною фурнітурою та додатковими опціями.

Переваги металопластикових вікон

Якісні металопластикові вікна відрізняються більшою стійкістю конструкції завдяки стандартним склопакетам із пластику. Серед інших переваг можна виділити:

  1. Екологічна безпека. Виробники використовують екологічно чистий пластик, що не виділяє шкідливих речовин. Готові вироби безпечні для здоров’я людей та навколишнього середовища.
  2. Великий вибір конструкцій. Завдяки вибору міцних матеріалів забезпечується виготовлення конструкцій будь-яких форм, включаючи круглі або багатогранні вікна.
  3. Максимальна герметичність. Металопластикові конструкції не пропускають холодне повітря та шуми з боку вулиці. Додатковою перевагою стає збереження тепла у приміщенні.
  4. Надійність та високі робочі якості. Забезпечується підвищена стійкість до вологи та температурних перепадів. Конструкція не змінює первісну геометричну форму, не збільшуються і не зменшуються в розмірах.
  5. Доступна ціна. Можна підібрати лаконічні склопакети з поворотно-відкидними та глухими стулками. І тут придбання буде по-справжньому бюджетним.
  6. Привабливі зовнішній вигляд. Вікна підходять для сучасної архітектури. Можна підібрати лаконічні класичні склопакети.
  7. Якісна вихідна сировина. Використовується міцний пластик та металеві елементи, що дає тривалий термін служби та стійкість до навантажень.
  8. Проста експлуатація. Вікна не доведеться фарбувати та не потрібно часто залучати спеціалістів для обслуговування. Достатньо періодично перевіряти стулки на якість прилягання до рам.

Зверніть увагу! Деякі види металопластикових вікон відрізняються наявністю мікропор. Подібні елементи призначені для нормальної циркуляції свіжого повітря.

При цьому слід враховувати складність установки. Віконні металопластикові конструкції відрізняються підвищеною вагою. Тому важливо запрошувати для виконання роботи досвідчених майстрів, які точно дотримуються технології монтажу.

Таким чином, металопластикові вікна підходять для більшості користувачів, включаючи приватних клієнтів, власників комерційних та виробничих будівель. Можна підібрати конструкцію відповідного розміру для будь-якого віконного отвору. Враховується необхідна кількість поворотно-відкидних і глухих стулок, необхідність встановлення «дитячого» замку або ролет.