Зовсім недавно в нашій країні був великий ажіотаж навколо пластикових вікон. Їх встановлювали де завгодно і хто завгодно. Однією з причин було не тільки те, що такі вікна забезпечують в приміщенні потрібний рівень тепла і тиші, а й дають можливість внести якісь зміни в інтер’єр.

Так, комусь набридли штори, і він хоче замінити їх на жалюзі або ж поєднати ці дві речі.

Вибрати жалюзі можуть всі бажаючі. Виробнича компанія Мелвіла подбала про те, щоб кожен знайшов собі виріб за смаком. В асортименті компанії представлені горизонтальні і вертикальні моделі, рулонні і римські штори, модні жалюзі з фотодруком і ексклюзивні варіанти у вигляді японських панелей.

Для кого-то жалюзі – це примха, річ далеко не першої необхідності. Однак пластикові вікна набагато краще поєднуються з жалюзі, ніж зі шторами. Крім того, жалюзі функціональніша і зручніше штор, про що нижче.

На перший погляд може здатися, що жалюзі для пластикових стекол мають мало відмінностей зі звичайними. Однак у них інші кріплення, які дозволяють використовувати жалюзі як на поворотно-відкидних вікнах, так і на засклених балконах. Фурнітура відрізняється великим вибором кольорів, так що можна знайти відтінок, який підійде інтер’єру саме вашої кімнати.

Різновиди

Жалюзі діляться на горизонтальні і рулонні. Перші найбільш затребувані. Висока якість забезпечується імпортними матеріалами, з яких виготовляється продукція. Найчастіше купують жалюзі і шириною планки 25 міліметрів. Такі жалюзі відрізняються великим колірним різноманітністю і забезпечують чудовий захист від сонячних променів.

Планки виробляють з оцинкованої сталі або алюмінію. Зовні вони не відрізняються один від іншого, оскільки покриті білою емаллю. Дуже важливо враховувати матеріал, коли доводиться мити планки, адже сталь сильно схильна до впливу води. При прибиранні особливу увагу потрібно приділити неемальовану деталям – зрізах і спиляти.

Рулонні жалюзі можуть бути відкритими або з коробом і направляючими. Перевага відкритих конструкцій в тому, що вони зручні і дбайливо ставляться до встановленого склопакету, а також легко встановлюються, адже вам не потрібно нічого свердлити – в складі таких конструкцій передбачені відкриті майданчики з двостороннім скотчем, який і закріплює жалюзі на рамі.

Закриті конструкції, як і відкриті, виробляються з алюмінію, а бічні напрямні прикріплюються до стулок за допомогою двостороннього скотча. У деяких моделях короб приклеюється на стулки вікна, в інших – прикручується невеликими саморізами.