Створюючи інтер’єр в своєму домі, кожна господиня враховує всі навіть найменші деталі. Адже найчастіше саме від них залежатиме цілісність обраного вами дизайну. А для того, щоб, наприклад, надати неповторний вигляд вікнам, потрібно правильно вибрати штори. Точніше виготовити їх на замовлення.

Звичайно, купити готові штори буде набагато дешевше і заощадить ваш час. Але готові штори робляться виходячи з розміру вікон. І вибрати їх простіше, якщо у вашому будинку вікна стандартного розміру. Але в даний час люди все більше віддають перевагу вікна різних розмірів. Отже, і штори будуть потрібні індивідуального розміру.

Погодьтеся, звернувшись до послуг професійного майстра, ви спростите собі задачу. Вам необхідно лише вибрати матеріал штор, стиль і конструкцію. Також майстер зможе виїхати до вас додому, самостійно зробити необхідні заміри і обговорити всі нюанси. З огляду на всі побажання клієнта, дизайнер зможе запропонувати кілька варіантів на вибір. При цьому вам не доведеться підганяти штори під вікно, тому що розмір буде точно збігатися. Звичайно, час виготовлення штор може бути досить тривалою. Але, якщо ви хочете порадувати не тільки себе, але і своїх рідних і близьких вашим відмінним смаком можна трохи почекати. Вся інформація про терміни, вартості ви зможете обговорити з майстром. Також за бажанням клієнта можуть бути виготовлені і покривала для ліжка, дивана або крісел в тій же кольоровій гамі і з того ж матеріалу, що і штори. Дуже гармонійно це буде виглядати в спальні.

Також кожного клієнта можуть створити унікальні штори, яких немає ні у кого. При створенні унікальних штор використовують різні складні декоративні елементи або елементи крою. І це великий плюс, тому що в такому випадку штори будуть точно унікальні.

Звичайно, вартість штор на замовлення буде трохи вище, готових виробів. Найчастіше вона складається з вартості тканини. Адже кожна господиня по своєму бачить свій інтер’єр. А завдяки великій кількості різних тканин можна буде вибрати різні типи для кожної кімнати. Також включається сама вартість роботи. Погодьтеся, що в залежності від обраної моделі залежить складність виготовлення. І тому майстер буде витрачати на це свої сили, вартість його роботи також важлива. Ще один критерій – це розмір вікна. Чим більше отвір вікна, тим більше потрібно тканини.

Але, незважаючи на все це, саме штори на замовлення зможуть точно підкреслити ваш інтер’єр і надати йому закінчений вигляд.