Ми живемо в той час, коли дуже багато процесів відбуваються автоматично. Ми вже до цього звикли і це нам подобається. Дуже широке поширення в світі зараз отримали автоматичні ворота. На них покладаються великі надії. За своїми характеристиками вони повинні бути функціональними, довговічними, надійними, а також, добре вписуватися в загальну архітектуру будинку.

У наш час це, дійсно, реально. З давніх-давен ворота були дуже важливим предметом для життя людини. Згодом вони видозмінювалися. З дерев’яних і металевих перешкод вони перетворилися в автоматичні ворота і рольставні, замовити які ви можете, перейшовши за посиланням на сайт https://oknokomp.ru/catalog/rollety.

Наша компанія пропонує виробництво і установку сучасних рольставней будь-яких геометричних форм і складності.

Які завдання вирішують рольставні:

  1. вони охороняють вашу приватне життя, особливо, якщо ви проживаєте на першому поверсі;
  2. захищають від шуму, негоди, від сонячного світла, зберігаючи прохолоду і захищаючи від вигорання штори, килими, меблі;
  3. захищають від злому, так як в виробництві використовуються комплектуючі з алюмінію підвищеної міцності;
  4. економлять електроенергію, тепловтрати скорочуються до 20%;
  5. рольставні при бажанні згортаються в естетичний короб, що дуже зручно.

Виготовлення рольставней відбувається із застосуванням екологічно чистого алюмінію, який відрізняє легкість, чистота, антикорозійні властивості, стійкість до несприятливих погодних умов і температурних перепадів.

Чому необхідно замовити рольставні у нас

Завдяки власному виробництву і установці рольставней компанією, системі знижок, відсутності посередників, ціни на продукцію найнижчі. Це дозволяє компанії здійснювати взаємовигідне співробітництво з замовниками, організаціями.

Виготовлення рольставней відбувається тільки з використанням високоякісних комплектуючих, здійснюється контроль якості кожної конструкції і її попередньо тестують на відповідність.

Правильна установка рольставней – запорука їх тривалого безперебійного функціонування, тому монтаж слід довірити професіоналам. Фахівці нашої компанії будуть раді допомогти з вибором матеріалу і підбором оптимального способу установки.

Телефонуйте за контактними телефонами, щоб дізнатися більше інформації. Надсилайте повідомлення по електронній пошті. Звертайтеся до нас за надійними і доступними захисними конструкціями для будинку, офісу чи торгової мережі.