Для забезпечення комфорту і безпеки, особливо в приватному будинку найчастіше з’являється бажання встановити захисні ролети, але на ринку представлені безліч варіантів для різного призначення і не завжди просто прийняти правильне рішення і поєднати всі потреби в одному виробі. У даній статті ми допоможемо вам розібратися в основних аспектах при виборі захисних ролет і допоможемо зібрати цільну картину, що саме варто вибирати і чому.

Захисні ролети перевершують по ефективності звичні інші аналогічні способи захисту вікон. Основні переваги це:

 1. Комфортне керування;
 2. Безпека;
 3. Захист від шуму і сонця;
 4. Захист від тепловтрат;
 5. Захист від пилу і зловмисників.

При виборі захисних ролет спочатку визначитеся, для яких цілей планується їх установка. Різні типи полотен можуть відрізнятися за функціональністю, одні ролеты защитные киев будуть краще захищати від тепловтрат а інші антивандальні від зловмисників, варто враховувати що не кожні ролети є антивандальними і здатні належним чином захистити приміщення від проникнення, але не завжди це потрібно.

Ми рекомендуємо встановлювати захисні ролети в приватні будинки, на дачу, в квартиру на першому поверсі, або на кіоски і магазини. Якщо необхідно встановити прості ролети для захисту від проникнення, можна застосувати стандартні алюмінієві профілю, вони нижче за вартістю і при правильній установці надають додатковий захист від стороннього шуму.

Для воріт застосовуються спеціальні воротні профілю або гаражні ролети. На вартість таких виробів сильно впливає тип управління – ручне виходить дешевше, ніж електропривод, так як застосовується менше дорогих компонентів вироби.

У свою чергу автоматичні ролети набагато перевершують ручні по зручності управління, особливо при установці в гаражі, коли немає зайвої необхідності виходити і самостійно відкривати ворота щоб поставити автомобіль. Досить натиснути клавішу на пульті і роллета відкриється сама, ніж сильно спрощує процес використання.

Як же правильно вибрати ролети, розглянемо основні функції

Врахуйте, ми надаємо інформацію для загального розуміння роботи систем і на що варто звернути увагу, часто при прорахунку вироби фахівець самостійно допоможе підібрати правильну конфігурацію вироби для працездатності системи з урахуванням всіх заводських допусків.

 1. Вибрати параметри короба – дані параметри залежать від типу монтажу ролет та вимогам до безпеки.
 2. Тип роллетного полотна (профілю) – на тип профілю впливає ширина і товщина ламелей, тип взломостойкости а також шумоізоляції і вітрозахисту. Тип профілю також визначається в залежності від вітрової зони і розмірів отвору, захист від вітру один з важливих параметрів в захисних ролети і також вони повинні безперебійно працювати навіть за умов сильного вітру.
 3. Вибір напрямних шин – часто визначається фахівцем в залежності від роллетного полотна і вимог до взломостойкости.
 4. Вибір системи управління – управління залежить від ваги роллетного полотна і зручності використання. Даному пункту слід звернути підвищену увагу, так як згодом комфортне використання системи може зіграти важливу роль при користуванні виробом.
 5. Вибір запірних механізмів – запірні механізми підбираються під систему управління.
 6. Електропривод, пружина, шнур.
 7. Зовнішній вигляд – залишається тільки вибрати колір короба, полотна і напрямних.

Будова захисних ролет

Більшість ролет виконані з алюмінієвих сплавів тому як алюміній має хороші характеристики міцності, при цьому невелику вагу і не схильний до іржі, що особливо важливо для зовнішніх захисних систем. Крім усього іншого алюмінієві сплави витримують низькі температури не втрачаючи міцності, а також стійкі до ультрафіолету.